Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, Hölgyek! Első randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Hölgyek! Első randira jó ötlet egy közös reggeli egy beülős helyen?

Figyelt kérdés

Netes társkeresőn ismertem meg egy lányt. Még nem találkoztunk személyesen, csak emaileztünk párat. Komoly kapcsolatot szeretnék, szándékaim tisztességesek! Ti hogyan reagálnátok, ha egy férfi első randira reggelizni hívna egy beülős (tehát nem az otthonába!!!) helyre? Szerintem ha egy férfinek tisztességesek a szándékai, első randira semmiképp nem este 6 utáni időpontot választ, mert akkor már nyilván mást is akar, mint vacsorázni és beszélgetni, így ez felejtős!

Véleményem szerint egy kiadós reggeli mellett jót lehet beszélgetni, ismerkedni. Ha nem jönne össze, akkor is, legalább ettünk egy jót! Én legalább is így gondolom.

Ti hogy látjátok, jó ötlet? Volt már ilyen randitok? Hogy alakult?


2020. júl. 5. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Nem, olyankor egy kávét megisztok és egy óra beszélgetés. Semmi több!
2020. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Alapvetően jó ötlet, de kevés embernek van erre ideje.
2020. júl. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Természetesen nem hétköznapra tervezném, hanem mondjuk egy szombet reggelre, kora délelőttre. Én is dolgozok hétköznap, meg a lány is, így nyilván tekintettel lennék erre.

(Úgy gondolom, első randira egy olyan program az ideális, ahol lehet beszélgetni, megismerni a másik felet, meg enni is egy pár falatot, ha véletlenül elő állna a kínos csend, mert ilyenkor két falat között össze lehet szedni a gondolatainkat.)

Igazából az lenne a kérdésem, hogy milyen benyomást keltene ez bennetek?

2020. júl. 5. 10:08
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Nekem tetszene az ötlet.

De mindenki más.

A kérdés az, hogy amennyire megismerted a leányzót, neki tetszne-e?

2020. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Még nem volt rá alkalom, hogy megkérdezzem tőle, friss a dolog.

Ezért próbálom kutatni a közvéleményt, hogy kinek mi lenne a véleménye, esetleg ha van, akkor mi a tapasztalata?

2020. júl. 5. 10:36
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Nekem szimpatikus megoldas lenne, egyedi:)
2020. júl. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Nekem nem tetszik. Hétköznap dolgozok, hétvégén aludni szeretek.

Azt meg hülyeségnek tartom, hogy 6 után csak megfektetni akar.

Kávézni, sütizni pedig délután is lehet.

2020. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem tetszene. Nem vagyok egy nappali ember, örülök, ha hétköznap fel tudok kelni
2020. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem jó ötlet, hajrá!:)
2020. júl. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Gondolom ilyen brunch jellegű dologra gondoltál mondjuk 10 felé, nem egy 6 órai reggelire.

Szerintem ez néha tök jó, de a legtöbb ilyen hely k.vadrága. Felénk pl. simán van fejenként 4-5 ezer forint. És nekem az az elvem, hogy az első randin azért illik a férfinek fizetni (bár mibdig felajanlom, hogy fizetem a részem, de ha elfogadja, számomra az elég jelzés értékű az első randin...)

Viszont ez az árkategória nekem már túl van a lélektani határon. Kellemetlenül érezném magam, ha 4-5 ezer forintot kifizetne helyettem. Első randira szerintem egy kávé meg egy szelet süti ára (mondjuk 1000-15000 forint) bőven elég. A másik látja, hogy nem vagy szarrágó, de nem is érzi magát kellemetlenül.

2020. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!