Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (Egyáltalán tegyek valamit? )

Figyelt kérdés
Van egy srác már régóta tetszik és egyszer majdnem randiztunk de sajnos közbe jött valami és amikor újra tudtunk volna már lett barátnője. Nem rég találkoztunk mint barátok és jött velem az egyik barátnőm is a srác meg egyedül. Nekem még mindig nagyon tetszik,de neki még mindig van barátnője de valahogy nem veszem észre rajta azt,hogy nagyon oda lenne érte,a másik gond az,hogy aki jött velem lány teljesen belé zúgott tetőtől talpig. A srác viselkedésén észre vettem mintha közeledne felém,de lehet hogy csak én képzelődőm. Szerintetek mit kéne tennem? (csak normális válaszok kérnék,köszönöm)
2010. aug. 2. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ameddig van barátnője semmit.

22F

2010. aug. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diszka válasza:

A barátnődnek mondd meg, hogy úgy néz ki, alakul köztetek a dolog, és kérd meg, maradjon ez kettőtök között.

A sráccal pedig ne félj erről beszélni, könnyebb ezeket tisztázni, akár félreértés, akár közös a szimpátia.

2010. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek ezt mondtam,de ő azt mondta,hogy én úgysem jövök vele össze,akkor miért zavar. Beszélni pedig egyenlőre nem szeretnék róla erről mert ha nem is úgy barátomnak de egyszerű barátnak is nagyon jó,és nem szeretném elveszíteni őt mint egyszerű barát.
2010. aug. 2. 12:07
 4/11 anonim ***** válasza:

hát a barátnőd egy rohadt kis kur.va.

mi az, hogy olyat mond neked, h "te úgyse jösz össze vele"

épp, hogy biztatnia kéne, hogy ne add fel...reménykedj.

istenem...

szerintem a sráccal beszélgess továbbra is, hogy lássa h fontos neked stb. aztán h ha a kapcsolata nem olyan fényes mint ahogy te látod, később összejöhettek. hány évesek vagytok?

2010. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén amíg barátnője van, a barátnőd meg lehetne megértőbb.
2010. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Érdekes szituáció. És a barátnőd tényleg lehetne megértőbb. A helyzetet először vele kell letisztáznod+ azt, hogy ő mit szeretne. Mert ha közös a célpont, az szerintem nem hatna ki jól a barátnőddel való kapcsolatotokra. És sajnos, míg a fiúnak barátnője van, nem tudsz nagyon mit csinálni. Amit tehetsz az az, hogy megpróbálsz nála minél jobban bevágódni. Legyél vele nagyon kedves akkor ha esetleg felhozza a barátnőjét témának XD Ez hidd el sokat jelenthet később, hogyha látja azt, hogy rád igen is lehet támaszkodni, és veled meg tudja beszélni azokat a dolgokat amik esetleg bántják. Ezzel ki tudsz alakítani vele egy olyan kapcsolatot, ami után majd könnyebb lesz kezdened valamit. De egyébként hogyha nagyon tetszel neki, és szexis leszel XD, akkor elég nehezen fogja szerintem azt megállni, hogy ne legyen a tiéd.

Mutasd meg neki, hogy te mennyivel jobb vagy az ő barátnőjénél ;) De ugye ez nem azt jelenti, hogy a barátnőjét elkezded szitkozódni XD, a földbe döngölni.. Azt nem szabad! :D

2010. aug. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszok:D amúgy én és a barátnőm 14 évesek vagyunk a srác 15 és annak a csaja pedig 18.
2010. aug. 2. 12:58
 8/11 anonim válasza:
Menny oda a sráchoz, és mond el, hogy mik az érzéseid.
2010. aug. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szia!


Ameddig barátnője van addig semmikép se tegyél olyan dolgokat amiket később megbánsz/hatsz.Ha nem lenne annyira oda a barátnőjéért akkor nem hiszem, hogy vele lenne! Lehet csak szimplán olyan tipus aki..nem úgy fejezi ki az érzelmeit, hogy állandóan a másikról áradozik stb,( ne menjünk bele ) :). Lényege, szerintem ha nem szeretné úgy a mostani párját ahogy kell, akkor nem lenne vele. Ha most hajtanál rá az nem igazán lenne korrekt dolog,pláne hogyha a fiú barátnője..még szereti is a illetőt. Megér neked egy fiú, egy hosszú vitát?

2010. aug. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha otthagyná a barátnőjét miatta nagy esély van rá h téged is ott tudna hagyni egy másik lányért.
2010. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!