Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, egy elméleti kérdés: ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, egy elméleti kérdés: ha a lány, akit fűztök, bedobná hogy találkozzatok a pasijával hármasban, belemennétek?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
35%

Nem. De olyan volt már, hogy azzal jött a nő, hogy nem akar ismerkedni, mert férjnél van. Én erre mondtam neki, hogy adja meg a férje számát, és majd én megkérdezem, hogy engedné-e a dolgot.


A számot nem adta meg, de pár hónapig találkozgattunk.

2020. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, minek?
2020. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Attól függ mennyire pajkos az ajánlat.😀
2020. júl. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments
2020. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem fűznék olyat, akinek pasija van. Tök fölösleges. Ha van akkora ringyó, hogy otthagyja, akkor értékét vesztette amúgy is a szemembem.


A csajtól viszont nagyon korrekt, hogy a párjával együtt akar találkozni, ha egyáltalán akar. Emelem a kalapom az ilyen nők előtt.

2020. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól látja az 5-ös.
2020. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az én barátnőm akarna még egy pasit bevenni az nagyon zavarna és természetesen szó se lehet róla.

De ha már tetszik nekem és barátja is van de bedob egy ilyen lehetőséget akkor benne lennék. Komolyabb dolog úgyse lehetne már ebből.

2020. júl. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%
Igen, simán. Sőt a saját barátnőmmel is benne lennék, hogy bevegyünk 3.-nak egy másik pasit.
2020. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!