Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért a férfinak kell "harcoln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a férfinak kell "harcolni" a nőért? Harcoljanak a nők értünk!

Figyelt kérdés
Igazam van férfitársaim?Egyenjogúságot akartak, most pedig a nők szolgái vagyunk, felsőbbrendűnek gondolják magukat, hogy értük harcolni kell.
2010. aug. 2. 16:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
72%

sokszor harcoltam már fiúért... (de csak olyanért, aki megérdemelte) de hogyha teljesen ugy látom a helyzetet hogy reménytelen, akkor inkább hagyom

17 L

2010. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Harcoljanak csak értem.
2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
72%

Ki mondta hogy harcolni kell.Figyelj, én ismerek olyan fiút, aki sosem adja fel(sajnos:/), de mire jó az?Ha valakik szeretik egymást akkor mire harcolni.Ha meg nem, akkor lőttek az egésznek.

16/L

2010. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 anonim ***** válasza:
74%
:D:D:D:D:D:D Férfiak....No comment.Fogadjunk, hogy neked sincs barátnőd..
2010. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
88%
már bocs de ez szánalmas volt :) Mi férfiak sz*rt sem csinálunk sörözésen, focinézésen kívül, és akkor még szolgáljanak ki minket a nők, közben mi vágyunk rájuk. Gratulálok, büszke lehetsz magadra :) Felőlem pontozzatok le, a kérdező véleményt kért, én elmondtam a saját véleményem.
2010. aug. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 A kérdező kommentje:
Miért te inkább kinyalod egy nő seggét?Mert mindig mindenhol a férfinak kell fizetni mindent, mindent nekünk is kell kezdeményezni, pl. első csók, ha megcsókolom nyomulós paraszt vagyok aki csak szexet akar, ha nem csókolom meg akkor nyámnyila puhap*cs vagyok. ennyit erről
2010. aug. 2. 17:09
 7/62 anonim ***** válasza:
100%
és még valami. Ha ők a felsőbbrendűek, akkor mégis milyen jogon gondolsz ilyet tőlük? Szerintem szülj egy gyereket, neveld fel, takaríts, moss, főzz vasalj, stb... és ha utána kezdesz itt írogatni, akkor felőlem ráveszek pár csajt hogy küzdjenek érted :) De ezzel a felfogással te vagy a felsőbbrendű :S minden relatív :)
2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolj!Van barátnőd? Ugye, hogy nincs.Valahogy nem tudok rajta csodálkozni..
2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
100%

"pl. első csók, ha megcsókolom nyomulós paraszt vagyok aki csak szexet akar, ha nem csókolom meg akkor nyámnyila puhap*cs vagyok. ennyit erről"


Ja persze. Minden nő ilyen. Ne általánosíts. Nem mindenki ilyen, csak mondjuk kifogtad a legsz*rabbakat.

2010. aug. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:

takaríts, moss, főzz vasalj ezeket csinálom rendszeresen, és mellette nekem kell füvet nyírni, barkácsolni is, gyereket szülni meg nem tudok, de ennek örülni kéne hogy tudtok életet adni, nem pesszimistán felfogni, hogy ez milyen rossz.

Nincs barátnőm igaz, mert megcsókoltam az első randin és így nem lett belőle semmi, ha meg nem csókoltam volna meg akkor nyámnyilának lennék elkönyvelve.És ez kivétel nélkül minden nőnél így van, nem értem ebben a logikát, de nagyon idegesítő, ő meg semmit nem csinál csak tőmondatokban válaszol, mintha a fallal beszélgetnék.

2010. aug. 2. 17:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!