Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnél komoly kapcsolatra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél komoly kapcsolatra egy olyan nővel, akiről kiderül ismerkedés közben, hogy rengeteg partnere volt, köztük négerek meg romák is?

Figyelt kérdés
Rengeteg egyéjszakás, hármas szex részegen, piás bulik. Ismerkedés közben kiderülne, de nem ő mondaná el, hanem a környezetéből tudnád meg. Mit tennél?
2020. júl. 15. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kövi rágalmazási témád előszerkesztése? hajrá, rólam lepereg, és nem én fogok égni mikor kiderül, hogy ismét hazudtál.. volt rá már precedens, most se lesz másképp:)
2020. júl. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*nem én fogok ismét égni
2020. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mit szamit milyen parjai voltak, nincs attol kissebbsegi erzesem mert o tobb emberrel volt mint en. A kerdes az hogy engem valaszte vagy nem, attol hogy a múltban tobb parja volt az nem jelenti azt hogy nem all keszen hogy megallapodjon.
2020. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha sok partnere volt, az nem érdekelne... Egy kapcsolatban heti 2-3x szexel az ember. Ha valaki szingli és mondjuk havonta egyszer jön össze neki valaki, az is minimum 12 fő... Vagy akkor aki nem áll össze valakivel, ne is dugjon? Ugyan már.


Az viszont igenis zavar, ha valaki részegen dugatja magát orrba szájba. A felelőtlenség netovábbja és nem akarom, mi tenyészik egy ilyen emberben.

2020. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudok olyan szituációt elképzelni, hogy a környezetemben lévők az én ex kapcsolataimat, főleg szexuális szokásaimat kitárgyalják egy lehetséges partnernek, úgyhogy feltételezem, hogy ez fordítva sem lenne másképp.

Ismerkedj szűz lányokkal, akkor a félelmeid okafogyottá válnak.

2020. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Simán.Nem vagyok egy rasszista barom, meg kisebbségi komplexusaim sincsenek.
2020. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Én azt mondom, hogy ne a múltját nézd, hanem a jelenből ítélkezz. Az, hogy nem ő mondta el már nem jó jel.
2020. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

A romák még oké, de a négerekkel az a baj, hogy baromi sok AIDS-es

Öntudatlanul szétk*rhatta akárki, pl más nemibetegségei lehetnek

2020. júl. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, már feltalálták a teszteket a nemi úton (is) terjedő betegségekre, szóval az könnyen kizárható, hogy HIV-re vagy épp szifiliszre pozitív-e. (első sorban a saját érdekében, hogy ha elkapta valamelyiket, időben kezelni tudják.)
2020. júl. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

8-as vagyok

Igen, de vajon a randizási fázisban hogy kérje meg rá a Kérdező a nőt?

2020. júl. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!