Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tennél ha olyan pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha olyan pasival randiznal akinek megvan az összes inggombja de csak minden masodik van begombolva?

Figyelt kérdés
2020. júl. 15. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
diszkréten szólnék neki.
2020. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha kiderülne hogy takarékossági okokból van így?
2020. júl. 15. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
2 Ha az összes gombja fent van az ingen, akkor milyen takarékoskodásról beszélsz?:D
2020. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Idő es Energiatakarekossag. Mindet begombolni faraszto es dupla annyi idő.
2020. júl. 15. 19:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja es akkor jobban kopnak a gombok. Illetve tobb gomb kop.
2020. júl. 15. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
És ezt így el is mondaná a randipartnerének? Hogy lényegében lusta rendesen begombolni az ingét?
2020. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha az inge begombolásán is spórol energiát akkor nem sok jóval kecsegtet egy párkapcsolatban, illetve az élet többi területén...apám is lusta volt mindig bekötni a cipőjét ezért mindig csak belelépett a sarkát pedig letaposta, lényegében minden cipőjéből pimp prada papucsot csinált :D:D és közröhely volt ahogy csoszogott benne és világ életében pacuha volt... ennyire hogy lehet valaki lusta? :D sosem értettem. én nem keresném többet és ha valaha megkérdezné hogy miért megmondanám neki hogy én tárcsáztam a számát de csak minden másodikat és sosem csöngött ki... ilyen embernél attól is tartanék hogy mi lesz a következő kettyós lustasága? PL. csak minden 2. nap fog tusolni, fogat mosni, csak minden 2. pisilésnél húzza le a wc-t stb. ettől még lehet kedves srác de valami nem kerek vele ha meg ennyire lusta miért nem hord pólót ing helyett?
2020. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megkérdezné. Az is fáradtságos
2020. júl. 16. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!