Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ha adott egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha adott egy lány akivel állandóan együtt lógtok, az érdeklődés egyforma, jól érzitek egymással magatokat, tetszik is a lány, alakulhat szerelem?

Figyelt kérdés

Csak mert bekerültem a barát zónába szakítás után, ennek ellenére állandóan beszélünk együtt lógunk! Azért lett vége mert kevés időt töltöttünk együtt, a részéről elmúlt a szerelem, vagyis “nem érzi azt amit kellene“!


N/28 F/32



2020. júl. 18. 14:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, hiába reménykedsz, megpróbáltátok együtt, nem ment. Lehet aztán később újra elkezd érezni valamit, de erre kevés esély van. Nekem is van olyan srác, akivel randiztam párszor, mint barát kedvelem, de kapcsolatot nem akartam tőle. Ennek már 4 éve, azóta se szerettem bele.
2020. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem
2020. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottatok, mert nem szeret. Ezért nem érdemes barátnak maradni, mert nem tudod elengedni őt, és még reménykedsz.
2020. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
Barátzóna = Azoknak a srácoknak a polca, akik csicskák, hogy a csaj magára engedje őket, de szánalomból, meg "jól jöhet még, mert szerelő, orvos, ..." okok miatt nem küldi el az anyjukba..
2020. júl. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#4 szerintem itt a kerdezo a csaj, aki remenykedik tobben, de o meg a 'talan meg megdugom' zonaba kerult, csak nem veszi eszre.

Irj meg ki rola 3 kerdest...

2020. júl. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Hát pont hogy én akartam a szexet Ő semmiképpen nem, pedig tudja, hogy működött...
2020. júl. 18. 18:32
 7/19 anonim ***** válasza:
#6-os Persze, hogy te akarod a szexet, mert azzal akarod magadhoz kötni, ő meg nem megy bele ilyesmibe, mert távolságot tart, hogy ne akard magad tovább hitegetni, és megalázó helyzetbe hozni magad.
2020. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Hiába ajánlod fel magad neki, ha ő kijelentette, hogy nem szeret és nem akar tőled semmit. Ezt el kéne fogadni és nem alázni magad előtte.
2020. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Én vagyok a férfi, és nem ajánlottam fel magam csak elkezdtünk csókolózni és Ő monda, hogy..!

De persze értem! Elfogadom! Csak nem értem miért akarna jóba lenni és minden nap keres, programokat szervez, családjához is holnap utazunk vidékre...

2020. júl. 18. 19:21
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert az én részemről is elmúltak az érzések!
2020. júl. 19. 07:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!