Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » NŐk! Zavarna titeket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NŐk! Zavarna titeket ha a pasi kiemelkedően intelligens lenne?

Figyelt kérdés

130 feletti IQm van,iszonyatosan unatkozom az átlagemberek között, egész nap csak tudományos témákról beszélgetnék.


F/29


2020. júl. 22. 01:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
15%

Már a 100-as IQ is túl magas ahhoz, hogy barátnője lehessen az embernek.

Meg kell játszanod az agyhalottat, különben egyedül maradsz.

2020. júl. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy intelligens, tanult lányt, akinek rendben van a lelki békéje, nem zavarná. Én gyerekkoromban eléggé sérültem lelkileg, önbizalmam nulla. Hiába van 1 diplomám, simán elültetik velem, hogy nem érek annyit sem, vagy buta vagyok a dolgokhoz. Szóval én rosszul érezném magam melletted valószínűleg. Sokszor ha kifejezetten figyelek, hogy ne mondjak butaságot, akkor csúszik ki valami hülyeség a számon. De ez is szerintem a megfelelési kényszeremből fakad.
2020. júl. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem zavar, sőt elvárom, hogy valamennyivel okosabb legyen tőlem. Inkább az az zavaró, hogy ennyire felvágsz vele.
2020. júl. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
34%
Attól még sok dologban lehetsz buta. A kérdés ugy lenne vonzóbb, már ha ennek szántad, h melyik nő örülne ha a mentális kapacitásod kiegészithetné a sajátjával és forditva?
2020. júl. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is 130 fölött van. Nem zavarna, ha mellé van szociális érzéke is. A magas intelligenciájú embereknek az érzelmi oldala gyakran fejletlen, én inkább ettől tartanék egy kapcsolat szempontjából.
2020. júl. 22. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem zavarna, de neked nyilvan nem annyi.
2020. júl. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Nekem 125 feletti és fogalmam sincs tudományos témákról, de biztos vagyok benne, hogy sokak, akik remekelnek tudományos területen, alacsonyabb IQval is kiemelkedőek lehetnek, ha érdekli őket.


Nincs kapcsolat aközött, hogy mi érdekel és mennyi az IQd.


28 éves nő vagyok, sokáig én is odavoltam meg vissza az eredményemtől, de igazából nem változtat semmin az a kiderült szám..

2020. júl. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém 75. Az jó?
2020. júl. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki milyen komolyan veszi, hogy ennyi a Balázska IQ-ja és komolyan válaszol:D
2020. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 acelsziv ***** válasza:
100%
Sheldon te vagy az?
2020. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!