Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik novel jonnetek ossze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik novel jonnetek ossze legszivesebben?

Figyelt kérdés
Indoklast is szivesen varok.
2020. júl. 29. 00:33
A kérdező szavazást indított:
Szabaduszo rajzos / grafikus
Youtuber (Beauty, Vlogok)
Instagram Influencer
Konyviro
Youtuber / Streamer (Videojatekok)
Egyikkel sem, csak a 8-16-ig robotolast tartom munkanak.
20 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%
Normális, átlagos csaj, mint én vagyok. 8-16-ig mérnökként dolgozom, néha persze hazaviszem a munkát ( magasépítő mérnök vagyok, szal elég bonyolult), de semmi kedvem egy szabadúszó vagy mi nőhöz.
2020. júl. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%

Mi köze a munkànak a párkapcsolathoz?

Aki ez alapjàn vàlaszt meg is érdemli a sorsàt.

A celeb mióta foglalkozás?

2020. júl. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2 Nem latom, hogy irtam volna celebet, mellesleg minden foglalkozas, amibol penzt keres az ember.
2020. júl. 29. 00:57
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Neked baj van a fejedben. Remèlem 12 èves vagy, mert akkor van remèny hogy felnőj.
2020. júl. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
4 Cafolj mar meg :D Amibol penzed van, azt nevezheted foglalkozasnak, amennyiben ez a fo beveteli forrasod, nem pedig egy mellekes hobbi. Nekem nem kell felnonom, mar epp elegge felnott vagyok.
2020. júl. 29. 01:05
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Youtuberrel szívesen járnék. Ha jó, akkor van véleménye a dolgokról és jól tudja tálalni, ami szerintem alapvető lenne mindenkinek, de a többségnek nagyon nem megy.


Amúgy emberek, mi van veletek? Oké, hogy a hétköznapok frusztrálnak titeket és a szerencsétlen kis életetekben lévő stresszt itt próbáljátok levezetni, de akkor miért nem kerestek legalább egy kötekedős kérdést? Itt olyanokba próbáltok beleállni, amivel nincs is baj.

2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Számomra vonzó, ha az eszével keresi a pénzt (ha már van neki, mert az viszont elvárás).
2020. júl. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
12%

A YouTube-ség mióta ész?! Bemutathatom, h hogy vágom fel az ereim, vagy hogy mennyire lehet a hájam rázni... Bármit. Egy-két év és tele leszek követővel. 😋🙂🙃

Ahh, dok az unatkozó ember. Ahol tyukszar van, ott veréb is lesz. 😁 A YouTube -r számomra nem ember. 🙂 Mármint, követni, vagy tisztelni való.

2020. júl. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Sok unatkozó ember* ez a kulcsszó.
2020. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

8 Hat ez nagyon nem igy van, de ki lehet probalni, aztan majd azt veszed eszre, hogy eltelt egy ev es talan nagy nehezen osszejott 200-300 feliratkozo, vagy annyi se, esetleg ha szerencsed volt, kicsit tobb, mondjuk 500. Nem, nem a Youtube-bol elek, csak tudom hogy mukodik, ismerem - mar amennyire lehet ismerni - az algoritmust, stb. Ahhoz kepest, mennyi ember tolt fel rendszeresen videokat, elenyeszoen kevesen jutnak el addig, hogy az legyen a fo beveteli forrasuk, meg az is szerencsesnek erezheti magat, aki eljut addig, hogy esetleg 5-6 ezer forintokat kapjon onnan.

Szoval aki azt hiszi, csak elkezd feltoltogetni, aztan dolnek majd a feliratkozok meg a penz, az nagyon pofara fog esni. Mondjuk abban egyetertek, hogy Youtube-on nem feltetlenul az esz a donto, legalabbis zseninek nem kell hozza lenni, de kitartas, turelem meg egy olyan szemelyiseg ami vagy erdekes, vagy megoszto, stb az kell.

2020. júl. 29. 02:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!