Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első megismerkedős randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első megismerkedős randira ideális program ?

Figyelt kérdés

Nem félóra lenne hanem többet szánunk rá azért.Csak ne a nagyon közhelyes sétát írjatok kérlek.


Videki megyeszékhelyen nem Bp.


2020. aug. 2. 12:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%

Ha már az első randira se tud egyikőtök sem programot, mi lesz itt később? Majd mindig jöttök gyakorira programajánlóért?


De amúgy csak közhelyeket tudnánk itt írni.

2020. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Étterem.
2020. aug. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De vannak ötleteim de hátha tud valaki jobbat vagy olyat ami nekem nem jutott eszembe.

Több szem többet lat alapon.

2020. aug. 2. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Szex a pasi lakásán!
2020. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Csak úgy,város ismerete nélkül mégis mit lehet mondani ami nem közhelyes? Ha mondod,hogy pl Eger, Esztergom, Győr stb. biztos többen mondanak konkrét ötlet.
2020. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Ja,bocs,megyeszékhely,előzőként nem mindegyiket azt soroltam,de nincs jelentősége. A konkrét várost akartam hangsúlyozni.
2020. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Debrecen
2020. aug. 2. 13:11
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
Séta a Nagyerdőben,csónakázó tó. Debrecen eléggé szűkös randihelyekből.
2020. aug. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak üzenem, hogy a csónakázó tó már ezer éve megszűnt.


Viszont a Nagyerdő környéke tényleg szép hely. Ha nem vagy nagyon séta ellenes, akkor kezdhettek egy körrel a békás tónál, utána megihattok valamit a Víztoronynál. Ott felmenni a kilátóba. Az állatkert is jó program lehet.

A városban nagyon sok szép kávézó van. Izgi lehet elmenni valami workshopra, esetleg együtt egy táncórára. Ajánlanám az élményfestést, de az elég drága első randira. Akkor ott van még a strand, de az is inkább többedik randis program.

Remélem tudtam segíteni.

2020. aug. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó kis kiülős hely, ahol lehet enni sütit/fagyit, üdítőt/koktélt inni... Inkább olyan 5-6 körül találkoznék a meleg miatt. Utána lehet sétálni levezetésként (tehát nem az a fő program).
2020. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!