Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eltűnt a srác második randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a srác második randi előtt. Hanyagoljam?

Figyelt kérdés

25 éves nő vagyok. Volt egy férfi a munkahelyemen, aki nagyon megfogott. Felettesem volt. 2 éve tetszik, így úgy döntöttem, hogy randira hívom. A 2 év alatt rengeteget nézett, elkapta a tekintetét, ha ránéztem, végig mért, kedves volt, megdicsérte a szemem színét, kereste a társaságomat(de elég távolságtartó maradt mert a felettesem). Úgy alakult, hogy elment a cégtől, de lehet még, hogy vissza fog jönni(most ezt hosszú lenne elmagyarázni, a lényeg, hogy egy kutatás miatt). Aztán írtam neki nyár elején, hogy beülhetnénk valamikor egy kávéra munka után. Rögtön, minden gondolkodás nélkül igent mondott, és eléggé lelkesnek tűnt. Magától írt időpontot. Aztán találkán viszont teljesen fura volt. Rideg, nem kérdezett engem soha, végig mért többször, de olyan más volt, mint úgy alapból. Ilyen tök más stílust vett fel, mondta, hogy találkozott egy másik lánnyal 2 napja(??? ezt nem is értettem).

Aztán vége volt a találkának, és mondta, hogy majd keressem. Írtam neki, hogy megint találkozhatnánk, erre már máshogy reagált, hogy igen, és adott egy időintervallumot, hogy neki mikor jó. Erre írtam, hogy nekem mikor, és azóta nem reagált már lassan 1 hónapja :) A kutatás miatt most a munkahelyre se jár be, így nem is találkozunk személyesen. Nem tudom ezt az egészet hova tenni.

Ha nem jön be neki ez az egész, mondja azt. Vagy lehet zavarta, hogy a felettesem? Az a baj, hogy ez alatt az egy hónap alatt próbáltam lekötni magam, de őszintén engem is meglep, mennyire megvisel ez az egész. Főleg, hogy nem kaptam tőle semmilyen választ, azt sem, hogy NEM JÓ.

Egyszerűen nem tudom így lezárni, rengetegszer van gyomorgörcsöm, és számtalanszor volt, hogy vele álmodtam.

Engem világ életemben úgy neveltek, hogy egy igent vagy egy nemet mondjak mindig. Nem értem. A találkozóra már "rosszkedvűen" jött, már az a szitu fura volt.


2020. aug. 6. 22:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak meg akart fektetni.
2020. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pontosan xd
2020. aug. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezen mi nem érthető? Nem akar tőled semmit. Nálam, ha valaki 1 hétig nem jelentkezik, akkor hagyom, nemhogy 1 hónapig. Sőt, már 2-3 nap után levehető, hogy mi a helyzet.
2020. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljesen világos a helyzet: nem tetszel neki eléggé, vagy legalábbis nem annyira, mint valaki más, aki képben van nála. Ha egy társjelölt egy hónapig nem ajánl fel találkozást, pedig te kéred erre, az egyértelműen ezt jelenti. Nyilván azért jólesett az egójának, hogy futsz utána, de igazából nem kellesz neki. Ez a kegyetlen igazság.


Hogy miért nem mondja vagy írja ezt egyenesen meg neked? Mert minden visszautasítás kicsit kellemetlen a visszautasító félnek is. Különösen ilyen helyzetben, hogy még jó eséllyel rendszeresen látjátok majd egymást. Nyilván érzékeli, hogy nagyon tetszel neki, s azért ilyen helyzetben nemet mondani fájdalom-okozás, ami az okozó félnek is rossz érzés. Ezt a kellemetlen visszautasítást halogatja, mint fájó fogú ember a fogorvoshoz fordulást. Férfiként mondom neked, hogy tapasztalataim szerint nők körében is nagyon gyakori ez a szőnyeg alá söprési módszere az elutasításnak. A nők is nagyon gyakran egyszerűen csak nem jelentkeznek többet, nem reagálnak a megkeresésekre, ha pedig összefutunk az utcán, mosolyogva beszélgetnek néhány kötelező semleges mondatot, mintha csak távoli ismerősök lennénk és semmi nem lett volna köztünk, aztán valamilyen kitalált indokkal gyorsan elköszönnek.

2020. aug. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Világosan megmondta. Képbe jött egy másik nő, aki nyilvánvalóan jobban tetszik neki. (Mert szebb, okosabb, nincs vele munkahelyi zűr, satöbbi.)

Ha van egy csepp önbecsülésed, felejtős.

2020. aug. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!