Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok ha az utcán megállítana egy pasi,hogy szeretne titeket elhívni egy randira?

Figyelt kérdés
Örülnétek neki hogy van benne ennyi bátorság hogy személyesen megy oda hozzátok és nem neten írogat?
2020. aug. 9. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem örülnék.

Nem állnék meg.

Utcán csak utcanőket szoktak leszólítani.

2020. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

A lehető leggyorsabban és legudvariasabban elutasítanám, majd a korábbinál sietősebb tempóval mennék tovább.

Mégis mi alapján szeretne randira hívni? Nekem pedig miért kéne elmennem vele?

22L

2020. aug. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen. Először megijedtem, mert nem tudtam, miért jön oda hozzám az utcán egy vadidegen és miért kezd el személyes kérdéseket feltenni (mit dolgozom, itt lakom-e a közelben stb, elég creepy volt). Aztán szinte fellélegeztem, mikor végre kinyögte, hogy arra gondolt, hogy beülhetnénk valahová, de nemet kellett mondanom, több okból is.

Az a gond az utcán való ismerkedéssel, hogy elég ijesztő ha valaki csak úgy odajön hozzám és ilyenkor baromira nem arra gondolok, hogy milyen bátor volt megszólítani egy másik embert, hanem hogy mit akarhat tőlem egy idegen, vannak-e elegen a közelemben, ha megtámadna, stb.

2020. aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem abszolút szimpatikus, nagyon pozitív lenne. Én szeretem a határozott, magabiztos férfiakat. Ne online írogasson 2 hónapig, amíg összeszedi a bátorságát, hogy elhívjon valahová.

Persze abban a pillanatban nyilván tartok valahová, nem vagyok csak úgy az utcán a semmiért. Szóval simán benne vagyok egy elérhetőség cserében, pl: facebook, ha bejön az illető így elsőre.

25N

2020. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Pár napja vártam a testvéremre kb.dél körül, amikor egy férfi megállt melletten autóval és nagyon megnézett majd azt kérdezte, hogy "Engem vársz?" Eléggé ijesztő volt,de válaszoltam, hogy nem. Szerintem a fejemre volt írva az, hogy ez mennyire zavar.

Nem tudom, mit hisznek sokan, hogy ez nekünk nőknek imponál vagy mégis mit?:D Akinek van egy csepp esze azt megrémiszti egy idegen közeledése legalábbis ilyen formában.


24/L

2020. aug. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nemet mondanék és mennék tovább. Alapvetően az utcán (vagy akárhol) *ismerkedéssel* nem lenne bajom, ha normális lenne a férfi (még az sem lenne gond, ha egyébként nem tetszik, ha venné a lapot és nem kezdene erőszakoskodni, ha elutasítom). Viszont szerintem úgy működik a dolog, hogy először van az "ismerkedés", szóval nagyjából megismerjük egymást, ha ez alapján szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor pedig mehetünk randizni.
2020. aug. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy budapesti siman venne. De a videkiek betegesen gyanakvoak meg zarkozottak. 😂
2020. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-osnak: ,,először van az ismerkedés, szóval, nagyjából megismerjük egymást, ha ez alapján szimpatikusak vagyunk egymásnak, akkor pedig mehetünk randizni"


Ha nemet mondtok, akkor hogy kezdjünk bele az ,,ismerkedésbe"? :D

Meg szerintem a randik valahol egyenlőek azzal, hogy megismerjük egymást.

2020. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!