Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit szólnátok, ha a nő első randin vagy még ismerkedés chaten azt mondaná te vagy a leggyönyörűbb férfi akivel eddig talákozott és hogy milyen magányos, vágyik rád meg szeretné hogy szeresd és talán egy napon lehetnél a férje??

Figyelt kérdés
Csak azért jutott eszembe, mert a pasik is ezeket mondják a nőknek, még chaten is, mégha nem is láttak még fotót, de már az van hogy elveszlek feleségül, magányos vagyok, te kellesz stb. Tudom, hogy ez csajozós szöveg és nem kell komolyan venni, de olyan jól tud esni a csajoknak, főleg ha tényleg vágynak egy kis szeretetre. A pasik is így vannak vele? Fordított esetben ez hogy működik?

2020. aug. 10. 08:34
 1/7 A kérdező kommentje:
gondolom nem ugyanúgy reagálnak egy pasi, aki jóképű és minden héten mással kúr, mint egy pasi, aki tényleg régóta magányos és nem igazán akad nője
2020. aug. 10. 08:36
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Régóta nincs senkim, magányosnak mondható vagyok, de büdös életbe nem mondanék ilyet. :D Sőt, nem is mondok. Ez szánalmas.

F/30

2020. aug. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem nemrég mondtak ilyet chaten
2020. aug. 10. 08:54
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Chaten mondja hát hol vagyunk az oviba? :D


Lassan már szexelni is csak chaten keresztül fognak az emberek, vicc az egész. :D


Na meg első randi után, valami pszichopata lehet aki ragaszkodni akar minden áron valakihez.

2020. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elkezdenék aggódni.Nem tetszene,mert marhaság,és ha felnőtt férfi vagy,pontosan tudod,hogy ez nem igaz.

Az "elveszlek feleségül" is pontosan ilyen.Komolytalan,ezért is lehet mondjuk poénos a nőnek.

Nekem,férfinak nem lenne szimpatikus,ha egy nő az első randin elkezdene áradozni,hogy én vagyok a leggyönyörűbb.És semmiféle túltolt dícséret sem tetszene.

Később megelégszem avval,ami vagyok,ami tetszik bennem neki.Az untig elég,és tudom,hogy őszinte.

2020. aug. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinnék ilyen pozitív életszemléletű habos szövegnek.
2020. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolja, akkor valami komoly mentális baja lehet. Ha meg nem, akkor sem dőlnék be neki. Nem vagyok már hat-hét éves, aki a legjobb lány játszópajtásával együtt megígérik egymásnak, hogy ha felnőnek, összeházasodnak, és amúgy sem most jöttem le a falvédőről.
2020. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!