Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan, hogy egy 24 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy 24 éves lány úgy viselkedik mint egy gyerek, és képtelen felelősségteljesen viselkedni? Minden fiú közeledését elhárítja, mielőtt komolyabbra fordulna a dolog. A barátnőjeként mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
A szülei válására tudok gondolni, hogy az hat rá negatívan, pedig több mint 10 éve volt.

#válás #randizás #Elköteleleződés
2020. aug. 13. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Hagyd békén, valószínűleg van valakije,aki még friss, de nem köti az orrodra.
2020. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Persze, ennél idősebbek is képesek ilyenre, mindkét nemből.

Sőt, a kapuzárási pánik is előhozhat ilyet később.


A fontos kérdés: minden másban is ilyen, vagy csak a fiúk ügyében?


Ha csak pasiügyben, akkor hagyd. Lehet, hogy egyáltalán nem érdeklik a pasik (akár csak szimplán nem pasizós, vagy épp aszexuális/leszbikus/bármi)


Ez az ő dolga. Annyit tehetsz, hogy felajánlod neki (egyszer!), hogy rád számíthat, szívesen beszélsz vele erről, és megpróbálsz segíteni.

2020. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ismerek egy 34, 31, 28 éves nőt, aki szintén így viselkedik. Nem lehet velük semmit tenni. Éld tovább az életedet a barátoddal, összeköltöztök, gyerek stb. Lehet ebből kapcsolni fog, hogy le van ezekkel a dolgokkal maradva. Mindenkinek van párja, családja maga körül, csak neki nincs. Lehet magától megváltozik.
2020. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%
Aranyos lehet.
2020. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Ez miért gyerekes?


Szerintem csak egyik srác sem tetszett neki igazán

2020. aug. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Ja, azt kihagytam, hogy ennél a "le van maradva" szövegnél nincs rosszabb.


Én például sosem akarok gyereket, tehát nem vagyok lemaradva ezügyben.

2020. aug. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Én is nagyon le vagyok maradva! Ebben a hónapban pl. nem is szexeltem. Francba!
2020. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Ha őt nem zavarja, akkor téged miért?
2020. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem biztos,hogy a szulok valasahoz barmi koze lenne. Nekem pl. kozeli korben mindenki boldog hazassagban el es en megis borzalmasnak tartom az egeszet. Ugy gondolom csak egy praktikus dolog, ahogy a parkapcsolat is. Egyszerubb ugy az elet, lehet osztozni a szamlakon, konnyebb tervezni, de ennyi. Nekem sem sikerult meg elfogadni fiu kozeledeset es hasonlo koru vagyok, mint a baratnod. El tudom kepzelni,hogy valakivel egyutteljek, de nem szeretnem kimondani, hogy ez egy parkapcsolat + senkinek nem is emlitenem
2021. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!