Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Milyen színű rózsa a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen színű rózsa a kedvencetek? Puszilok minden lányt (bocs fiúk :D)

Figyelt kérdés
nem tom miért nem találok itt ilyen kérdéseket. ez a jó kategória, nem?
2010. aug. 4. 19:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
egyébként ha normális a lány, akkor nem fogja zavarni, hogy nem találtad ki mi a kedvence, örülni fog annak, hogy egyáltalán vittél virágot, manapság ezt már annyira elfelejtik a férfiak... :D De szerintem a legtöbb lánynál a vörös rózsa a nyerő.
2010. aug. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ja és el is felejtettem. Én legeslegjobban a feketének örülnék :D
2010. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Nekem a vörös és a kék rózsa a kedvencem.


Amugy szerintem sem olyan nagy baj,ha nem a kedvenced viszed. Fo,hogy rozsa legyen:X

2010. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
sárga(L)
2010. aug. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

aranyosak vagytok :D

2010. aug. 4. 22:25
 26/29 anonim ***** válasza:
egyszer egy fiú megkérdezte tőlem,milyen színű rózsa a kedvencem..azt kértem tőle,hogy találja ki..erre ő azt mondta,hogy a kék.....teljesen ledöbbentem,mert tényleg az..kérdeztem,miből gondolta,,,,a válasz...mert olyan különleges,amilyen te vagy..
2010. aug. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
nagyon nagy beszólás :D hatásos volt?
2010. aug. 6. 01:23
 28/29 anonim ***** válasza:

vörös volt, de fehér lett :) amikor kaptam a páromtól egy fehér rózsát és pirossal bele volt gravírozva az egyik szírmába, hogy "I LOVE YOU " :)) nagyon meglepett, soha nem láttam még azelőtt ilyet !nagyon örültem neki !

aztán vissza adtam a meglepetést, megleptem két pár kiscipővel az egyi pár talpán "A" betű volt a másikon "B", de nem értette !!! de meglepődött nem is kicsit , még egy babára sem számított nemhogy kettőre , de én sem :))))


amúgy miért kérdezed :)))

2010. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
igen,hatásos..:)
2010. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!