Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 10-es skálán ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán ez mennyire bántó egy pasinak?

Figyelt kérdés
"Nem is értem, hogy miért kezdtem veled végül. A képeid ugyanis köszönőviszonyban sincsenek a valósággal. Nem vagy jóképű, sem sportos. Utálom a bajuszt. Utálom, ha egy férfi iszik és dohányzik. Azt is ha beképzelt és arrogáns, no meg ha nem őszinte. Azt hiszem jó dumád volt és bekajáltam. Ennyi. Egyébként pedig abból, amit eddig megismertem felszínes vagy, gerinctelen és hazug. És olyan elvárásaid vannak egy nővel szemben...., holott Te magad is csak egy átlagos srác vagy kölyök képpel, nem kifejezetten férfias és nem is kifejezetten jópasi, ahhoz, hogy bomba nőd legyen,aki mindenben tökéletes. "

2020. aug. 15. 09:53
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha igaza van a csajnak és a pasinak azért van valahol önkritikája akkor bántó. Ha a pasi egy idióta, csak röhög ezen. Nézőpont kérdése.
2020. aug. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
82%

Nezd..ha valakivel ismerkedek es kozli velem, hogy szerinte pl. egy ribi vagyok, akkor valoszinuleg kirohognem!


Miert? Mert tudom magamrol, hogy nem vagyok az...

Ha elgondolkodnek rajta, az mar into jel...


Amugy ertekelhetned az egyenesbeszedet! Eleg oszinte iromanynak tunik..

2020. aug. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%

Ezzel csak saját magadat járatod le, ha ezt elküldöd bárkinek is.


Néha a csend sokkal beszédesebb tud lenni, mint az ilyen bosszútólk fütőtt dolgok.

2020. aug. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mondanám, hogy egy tizes skálán 10, de valószínűleg az illető magasról tesz a véleményedre.
2020. aug. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát oké. De most eleve rám írt egy olyan képpel, ami köszönő viszonyban nincs a valósággal. Tök másképp néz ki. Csak mivel jól elbeszélgettem vele, így nem ítéltem meg ez alapján. Aztán viszont derültek ki a hazugságai, amit az életéről mondott el... Utána már kicsit másképp álltam hozzá.
2020. aug. 15. 10:18
 6/24 anonim ***** válasza:
44%

Mert te bombanő vagy aki mindenben tökéletes?:D lehet átlagos sem vagy, azért próbálkozott be nálad.

Ha valakit lecseszel valakiért, akkor ne kövesd el ugyanazt a hibát 3 sorral lejjebb, ennyire ne legyünk képmutatók...:D

2020. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondanék neki hogy fejezzük be az ismerkedés. Ha indoklást kér, akkor elmondanám ezt. Ha nem, akkor ő is tudja....
2020. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
2. Félreérted. Ezt én írtam a pasasnak, mert eléggé berágtam rá a hazugságai miatt.
2020. aug. 15. 10:23
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Hiába, no, a jó dumától nedvesedik be a punci, de persze a nők nem ösztönlények...
2020. aug. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
38%
A szövegből az jön le, hogy a szövegét bekajáltad. Ezek után, ez csak egy gyerekes hiszti.
2020. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!