Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy hét múlva ír, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy hét múlva ír, az belefér, mert elutazott, azt mondta, majd akkor beszéljünk a találkozóról?

Figyelt kérdés
Stresszes munka, sokat dolgozik, most végre eljutott szabira.
2020. aug. 17. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
2020. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha az embert érdekli a másik, akkor akár mennyire is fáradt, ha csak 10 egész percre, de igényli a másik embert.

Szóval szerintem köszönj el az ilyen embertől, mert ennek az embernek a te lényed nem fontos. Nem az vagy számára aki szeretnéd, hogy legyél. Csak egy eszköz amit ha unatkozik elővesz, aztán belök a sarokba, ha megun.

2020. aug. 18. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez kamu, egy uzenetet uton utszelen elereszthet az ember kb mennyi ido is egy uzi kb 5-10mp,mibol netje mindenkinek van es ennyi szabad ideje is h ezt megvalositsa. Mindenkinek arra van ideje amire akarja, ha oda lenne erted le se szalna rólad es mindig keresne online telefonon szemelyesen. Szabadsagon meg aztan plane extra sok ideje van pihenni es mas dolgokkal is foglalkozni. Meg ha el is utazott.
2020. aug. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én dobnám. Ha tényleg érdekeltem volna írt volna
2020. aug. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!