Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúként Tinder-re milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúként Tinder-re milyen képet tegyen fel az ember?

Figyelt kérdés

Nem akarom photoshoppolni meg ilyenek, hogy realista legyen.

De azért nézzen is ki normálisan, stílusosan.


Mit tanácsoltok?



2020. aug. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előnyösebb, de nem szerkesztett fotókat magadról, ami jobb minőségű, normális a háttere (nincs rajta a wc és nem a szobádban készült, ahol rendetlenség van, ilyenek). Célszerű profilképnek olyat kitenni, amin egyedül vagy és nem egy csoportképet, amin ki tudja te melyikük vagy. Teljesen mindegy, hogy csak a barátod (esetleg az exed), lánnyal közös képet se. Háziállatos kép mehet, de ilyen mekkora halat fogtál fotót ne.

Aztán még az se a legjobb, ha a fél arcod nem is látszik, ha unott fejet vágsz és ehhez hasonló, szerintem amúgy egyértelmű dolgokat tudok még írni. Az a vicces, hogy ennek ellenére mindegyikre láttam már több példát is.

2020. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy viszonylag jó minőségű fotó (amit kb. minden mai telefon tud, de még mindig tesznek ki olyat, amiről kb. azt se lehet megállapítani, hogy ember-e vagy állat-e az alany... sötét, szemcsés stb., ez nem jó), valami szebb / letisztultabb / semlegesebb háttérrel (a kosz, rendetlenség, wc és hasonlók kerülendő, de egy rendezet szoba, kert, fal, udvar vagy bármilyen kulturált háttér tökéletes). Szerintem a szelfi nem gáz, de ténylegesen legyél rajta a képen (ez sem mindig jön össze:D) és ne ilyen koszos fali tükörben készült kép legyen. Akár meg is kérhetsz valakit, hogy készítsen rólad egy képet. A csoportkép vagy olyan képek, ahol valaki mással vagy szerintem is kerülendőek, max. 1-1 (pl. ha úgy érzed sokat mond el rólad pl. stílus vagy személyiség, szabadidős tevékenység, érdeklődés) , de akkor is mindenképpen legyen olyan kép, ahol egyedül vagy. Állat is lehet, ha van és fontos számodra. Én személy szerint nem szeretem a nagyon beállított képeket (de ezt nyilván nem mindig könnyű elkerülni, mert valamikor nehéz természetesnek és spontánnak tűnni, ha fotóznak), a magamutogatást, ha csak “különlegesebb” alkalmakról vannak fotói (pl. nyaralás, diplomaosztó stb.) vagy amikor valaki direkt kirittyenti magát a kép kedvéért. Valaki szeret kitenni egy csinosabb képet, hogy megmutassa így is meg tud jelenni stb., de nekem személy szerint szimpatikusabbak a hétköznapibb és természetes képek (aztán valakinek meg biztos az öltönyös, tengerpartos kép az átlag hétköznapja, ki tudja). Szerintem ez a legfontosabb, hogy próbálj önmagad lenni, természetes, valós és próbálj barátságos, kedves arcot vágni, mosolyogni.
2020. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont mostanaban gondolkodtam azon hogy tinderen az emberek 80%-a nagyon előnytelen képet tesz fel magáról.

Látszódjon az arcod

Ne tükorszelfi legyen

Ne maszkos (nem is ertem)

Ne csoportkép

Jók legyenek a fényviszonyok

Ne alulrólfotózott tokáskep

Kb ennyi. Soknak tűnik pedig ezek kb alap dolgok.

2020. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól látszódjon az arcod. Ne legyen rajtad napszemüveg vagy sapka. Legyen rajtad felsőruházat. Normális környezetbe készüljön, tehát ne a budni, de ne is egy Ferrari mellett. Szerintem a legjobb ha természetben készül, akár nyaraláson, akár csak a kertben. Nem árt ha mosolyogsz. Nem mint a tejbetök, csak visszafogottan. De ne vágj hülye fejeket. Ha van valami állatod, az sok lánynál jó pont, rajta lehet a képen. Legyen jó minőségű, ne szemcsés.
2020. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha nem mű mosolyból mosolyog hanem ahol látszik h jó a kedve(csillog a szeme) és szeretem amikor állatal fotozkodik kutya,macska,hörcsög az nagyon meg tud fogni engemet az jön le nekem h gondoskodó fajta.
2020. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!