Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pár randi után lefeküdtünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár randi után lefeküdtünk, és ez volt a srác reakciója. Pasik, mit gondoltok, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval, ahogy írtam, randizgatunk egy ideje és a legutóbbi alkalommal megtörtént, aminek meg kellett történnie. Sajnos együtt aludni nem tudtunk, mert másnap korán reggel elutaztam, de azt írta a srác utána, hogy elég sokszor eszébe jut az az este. Még mindig külföldön vagyok, szóval most nem tudunk találkozni, ezért chatelünk. Én meg nem tudom mit reagáljak erre, ez azt jelenti hogy jó volt neki velem?
2020. aug. 19. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert mégis mi mást jelentene? Jézus...
2020. aug. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat persze, hogy az, mi mast. Ha nem volna jo, el is tunt volna valami uruggyel.

Esetleg szamodra a szex meg nem felhotlen egyuttlet volt, hanem feszult voltal?

Eddig minden szepen alakul.

2020. aug. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Funkcionális analfabéta vagy szerintem.
2020. aug. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az van, hogy meg nem talalsz elvezetet a szexben, csak merfoldkonek erzed. Ezert nem latod, ezen nem tulestetek, hanem nagyon jo elmeny volt neki. Sot, fontos.
2020. aug. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mit képzelsz? Azt hogy szerelmes??
2020. aug. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtom mirők cseteltek de a lényegről ugy tünik nem. Tőlünk kérdezed h neki jó volt-e? 🤷🏻‍♂️🤦🏻‍♂️
2020. aug. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!