Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy nálad jobb partner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nálad jobb partner rádír, hogy ismerkedne egy társkeresőn, akkor hogy reagálsz?

Figyelt kérdés

Profi fotói vannak, meseszép arc, helyes mosoly stb.


Én meg a kis átlagos kinézetemmel pár kirándulós szelfie-vel.


Az is eszembe jutott szórakozik-e velem. Nem érdemlem meg őt.


(Biszex vagyok és fiúk vagyunk mindketten.)



2020. aug. 20. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jelentenek a profi fotók. Vagyis igen, nyilván próbálja magát eladni, ha vette ezekhez a fáradtságot, de ettől még lehet ugyan olyan ember, mint te. Nem kell szerintem túl gondolnod.
2020. aug. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagy döntse el mindenki maga, hogy ki a megfelelő neki. Teljesen hibás hozzáállás, hogy nem érdemled meg, ráadásul a beállított fotókhoz képest az életben lehet teljesen átlagosan néz ki.

Ha tetszik, ilyen prekoncepciók miatt nem kellene a lehetőséget kihagyni!

2020. aug. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán pont olyan srácot keres, mint te.

Profi fotón meg mindenki sokkal vonzóbb, mint élőben.

2020. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
A homik örülnek, ha homikat találnak. Nem olyan egyértelmű manapság, hogy ki homi és ki nem az. Homokozzatok!
2020. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó kapcsolat bukik el ezen, hogy az egyik fél a saját kisebbségi komplexusával elgáncsolja önmagát és nem reagál egy közeledésre. Beszédes, hogy hogyan értékeled önmagad, már egy fénykép is elég neked, hogy aláértékeld magad. "Nem érdemlem meg..." - anyám, borogass! Szerintem sürgősen kezdj egy pszichoterápiát, mert nagyon egészségtelenül gondolkodsz önmagadról és a külvilágról is, ha ilyen gyanakvó vagy. Miközben meg abban nagy az önbizalmad, hogy megítéld, hogy a másiknak mi a jó...!
2020. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem zavar. Mindig jobb pasijaim voltak mint amilyen nőben én vagyok. Ezzel mindig úgy voltam, ha neki ez kell? Ettől függetlenül nem estem tőlük hanyatt, és nem is lettem szerelmes beléjük.
2020. aug. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Megtetszett benned valami olyan ami megfogta őt,nem minden a külső ha jó a személyiséged sokszor többet ér.
2020. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno egy (hobbi) modell volt a szeretőm. Nem kamu, nem átcseszés, teljesen real. Amúgy szinte mindenki lehet modell ha betud állni mint ahogy mondják és van egy tapasztaltabb (nem profi!) fotós, aki hamar ráérez, hogy kihez mi illik.
2020. aug. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!