Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha egy pasi 29 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy pasi 29 évesen szabadidejében főleg számítógépes játékokkal játszik mert a nők kerülik?

Figyelt kérdés

+alkohol

mit csináljak?


2020. aug. 20. 21:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 A kérdező kommentje:

Nem kötelezek senkit hogy válaszoljon nekem...energiavámpír..az...


Olyan butaságokat írsz, te valami buta szőke lány vagy?

2020. aug. 20. 21:35
 22/83 anonim ***** válasza:
89%

#14


Ez egy költői kérdés?


De most komolyan ember, muszáj megkérdeznem tőled megint, pedig már vagy 10x biztos megkérdeztem.


40-50-60 éves korodban is ezt fogod csinálni? Gondolj bele, anyád apád előbb utóbb meghal (szomorú de igaz), az itt írogató emberek is előbb utóbb - ha még nincs családjuk és majd lesz - akkor telibe fogna sz*rni, most is csak azok vannak még itt akik NEM VELED nevetnek hanem RAJTAD, de majd ők is megunják, te meg cseszheted a nyomoronc kérdéseidet, amik nem is kérdések, hiszen azt már mind tudjuk, hogy egy selejt alkoholista vagy,

mindenkinek lesz élettársa, gyerekei, te meg itt ülsz még 60 évesen is, csak az a szomorú, hogy akkor majd az itt gyakorin lévő embereknek a gyerekei fognak neked üzenni, talán majdnem ugyanezt mint én most, ez milyen gáz már! Gondolkodj el az életeden!

2020. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
88%

22.


Ha valaki ennyit iszik, mint amennyit ő itt bevall, akkor nem lesz olyan állapotban 60 évesen, hogy bármit is olvasson. Ha életben is marad, agyilag leépül addig.

2020. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
86%

#21


Most már kifejezted a - mondjuk úgy - "nőgyűlöleted" is, mert ez a tipikus frusztrált kukiverő alkoholista emberek szövege, tipikus.


És ha barna? Akkor mi van?

2020. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 A kérdező kommentje:
22: nem igazán értem min kéne elgondolkodni....nekem 12 éve nincs rendes életem, ez van.majd ha rád is undorodva néznek a lányok, ha te is összeomlasztod a "karriered" és ledarálod a tested alkohollal mert máshogym ár nem bírod elviselni ezt a semmi életet, megérted miért írogatok ide.
2020. aug. 20. 21:43
 26/83 A kérdező kommentje:

25: nekem ne lobogtasd itt a bájaidat, hidegen hagy milyen hajad van. ELőítéletesek vagytok,ennyi.


A nagy arcotokról már nem is beszélve, mert egész nap nyalnak titeket a kanok.

2020. aug. 20. 21:44
 27/83 anonim ***** válasza:
35%

#26


Ne haragudj, de csak mert engem nyalnak a "kanok" + dugnak is ha már a te szókincseddel éljek, én vagyok a hibás mert te elcseszted az életedet?


Igen barna hajam van képzeld, lefotózzam, elküldjem? Felajánljam a testem is neked? Mit szeretnél? Vagy esetleg nem kérdezed meg, hogy mennyibe kerül 1 óra? Hmm? Ezeket gondolod te a nőkről, nem érsz semmit, soha nem is értél...

2020. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/83 A kérdező kommentje:

27: nem vagy hibás az életemért.Fotózzad. Biztos csinos lány vagy. Kár hogy engem már nem érdekeltek.


Több száz elutasítás után én már nem vagyok hajlandó újra és újra próbálkozni mint valami idióta.

2020. aug. 20. 21:52
 29/83 A kérdező kommentje:

"Ezeket gondolod te a nőkről, nem érsz semmit, soha nem is értél..."


A kis barna fejedben vannak csak ezek, nem gondolom ezt rólatok. Sőt, ahhoz képest ahogy velem bántak eddig a nők úriember vagyok...nagyon is..

2020. aug. 20. 21:52
 30/83 anonim ***** válasza:
73%
xDDDD azt mondja nem érdeklik a nők... Látjátok, mondom én skizofrén, egy selejt alkoholista skizofrén állat... nem tudlak sajnálni
2020. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!