Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent a szép szem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a szép szem?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy szép a szemem, de nem tudom ez mit jelent és nem látok benne semmi különlegességet. Gondoltam már arra, hogy ez csak olyan “udvariassági” forma, hogy azért valamit dícsérjenek, de sosem erőszakolok ki bókot senkitől, maguktól mondják, szóval ebből arra következtetek, hogy tényleg nincs csúnya szemem. De akárhogyis legyen, kíváncsi vagyok, hogy szerintetek mitől vonzó egy szempár.


Fiúk-lányok válasza egyaránt érdekel, csak írjátok oda, hogy kik vagytok ;)


Nekem lányként a legjobban a hosszúkás, keskeny, sötét szem tetszik a pasikon, mert olyan titokzatosnak találom. :)



2020. aug. 23. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a világos kék szem tetszik egy lányon.
2020. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szokták mondani,de hiába nézegetem,nem jövök rá hogy miért.
2020. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az enyém ilyen kékes-zöld, de nem hiszem, hogy csak a szín számít, vagy igen? :D
2020. aug. 23. 16:11
 4/8 Hellmano ***** válasza:
Magában nem a szem szép, bár az is lehet a színe miatt stb., hanem ahogy tud vele nézni valaki. Olyan csábosan vagy sejtelmesen stb. Én is csak szép szemű voltam a csajok körében férfi létemre :D
2020. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lachesys ***** válasza:
Általában lányoknak a nagy, normál vagy enyhén távol ulo, hosszú dús szempillaju szem a szép. Pl a túl közel ülő szemek valahogy nem olyan szépek. A "lekonyulo" szem meg inkább csak néha szép, ilyen cuki kiskutya feje lesz tőle az embernek ami egyes lanyokon mukodik.
2020. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kék van.Mittomén!Nézek ki vele a fejemből!

Szubjektív.Nem tudod,hogy a tiéd mirrt tetszik egyeseknek,de jómagad leírod,hogy neked konkrétan milyen tetszik.

Na akkor?

Megadtad sajátmagad a választ is.

Van,akinek ez tetszik,van akinek meg amaz.

2020. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor szép, ha nem barna. :)

Nekem átlagos barna van, sosem szerettem, pasik sem mondták, hogy szép lenne, max a szempillámra, hogy hosszú.

Fordítva nekem is a kék vagy a zöld jönne be, barnában csak egyszer láttam szépet, akkor is a szem formája miatt.

2020. aug. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kékes zöld szem egyedi, ezért szép:). Nekem a színes szem nagyon tud tetszeni, mint pl.: kék, zöld, szürke. A szem és az arc együtt adja ki az egyediségét, illetve a szemöldök is ad hozzá pluszt. (F38)
2020. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!