Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális értékrenddel rendelke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális értékrenddel rendelkező lányok! Melyik internetes társkeresőn lehet benneteket leginkább megtalálni?

Figyelt kérdés

Kicsit talán furán megfogalmazott kérdés...

Normális értékrend alatt értem, hogy természetesen komoly kapcsolatot keres, kicsit konzervatívabb felfogású, hisz a hagyományos női-férfi szerepekben, nem feltétlenül a férjét keresi, de szeretne majd családot, gyereket. Lehetőleg tanult (nem feltétel), intelligens (feltétel), nem túl hisztis, jó személyisége van.


Tudom, hogy az ilyen nők nemigen fordulnak meg társkeresőkön, mert a való életben is elkelnek, mégis hol vannak leginkább ilyenek?

Tinder nyilván kilőve, ott ilyet találni tű a szénakazalban. Az élettárs végülis részben ezzel hirdeti magát, de vajon mi az igazság?


Melyik oldalt volna célszerű kipróbálnom? A kérdés elsősorban 30 év alatti nőkre vonatkozik.


(Tudom, hogy sokan azt fogják írni, hogy a való életben, de nem ez a kérdés...)



2020. aug. 24. 18:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Tudom azt kérted hogy ne, de a való életben, boltban, étteremben, kondiban, buszon/metrón, kutyát sétáltatva, nagyon nagyon ritkán 2 hétig talán tinderen is. A badoo meg társai amúgy is ki vannak lőve, mert ott még rosszabb emberek vannak fent.
2020. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
20%
Ha a vallás számodra nem akadály (esetleg te is vallásos vagy), akkor a helyedben én egy gyülekezetben, egyházi egyetemen, vallásos nyári táborokban, stb. keresgélnék. Én pl. katolikus egyetemre jártam, nagyon sok ilyen lánnyal találkoztam ott.
2020. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, a vallásosság sajnos nagyon is akadály, főleg, ha tőlem is elvárnák. Én soha nem lennék képes egy gyerekeknek való mesében hinni.
2020. aug. 24. 18:14
 4/19 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd mi a hagyományos férfi - női szerep?
2020. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4 Asszony főz-mos-takarít, mint egy háztartási robot és neveli a gyerekeket, miközben az ember a szeretőjénél van.

Na jó, csak arra gondoltam, hogy a nő nem teljesen femináci és kimutatja a nőies, gondoskodó oldalát, míg a férfi gondoskodik a férfi dolgokról.

2020. aug. 24. 19:19
 6/19 anonim ***** válasza:
10%
Minden épelméjű, valamirevaló nő egyik pasiról a másikra száll. Ugyanis abban a pillanatban, hogy véget ér egy kapcsolata a környezetében lévő férfiak azonnal lerohanják és nem győznek válogatni. Ezek után gondolhatod, kik kötnek ki nőként a társkereső oldalakon. Felejtsd el őket.
2020. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Normálisnak tartom magam,badoon fent voltam,de nem igazán tudtam hosszabb beszélgetéseket folytatni.A konzervatív nőkre mindenki magasról tesz..
2020. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#7 Ez nem igaz. Ha a konzervatív azt jelenti, hogy karót nyelt, fantáziátlan és nincs humora, valamint a múltban él, nem követi valamilyen szinten a divatot (nem csak öltözködésben), akkor igen, valóban nehéz dolgod van.

Egyéb esetben pl. itt vagyok én és szerintem még sokan mások, akik ezen tulajdonságodat kifejezetten értékelnék.

2020. aug. 24. 20:07
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Én Tinderem voltam, de kiégtem. Odáig se jutottam senkivel, hogy felvállalt kapcsolat legyen, nemhogy bármi más. Vallásos nem vagyok, nem vagyok hiperkonzervatív, de femináci se.
2020. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Itt is vannak páran.
2020. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!