Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Belemennétek egy olyan kapcsolatba, hogy a palitol az kitartson, de közben alkalmazna is a saját cégénél mint titkárságvezető? Tehát lényegében dolgoztok ,de mégis ki tart benneteket.

Figyelt kérdés
2020. szept. 3. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen vannak, akik a párjuk cégénél dolgoznak, nincs ezzel baj, csak szakításkor ciki, amikor minden széket kihúznak alólad.
2020. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább olyat dolgoznék, amit szeretek és érdekel, mert a titkárság a tőlem legtávolállóbb közegek egyike.
2020. szept. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Még úgy sem dolgoznék a párommal egy helyen, ha mind a ketten alkalmazottak lennénk, hát még így :D Kizárt, alapból erősen túlképzett vagyok egy titkár szintű munkához, de nem vagyok hajlandó a munkát a magánéletemmel keverni és nem vagyok hajlandó senkinek sem kiszolgáltatva lenni.
2020. szept. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ma 17:49


Akkor Te biztos feminista vagy...

2020. szept. 3. 18:09
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagyok femináci, ha erre gondolsz, de nyilván minden normális ember - nő és férfi egyaránt - feminista a szó klasszikus, egyenlő jogokat képviselő értelmében. Viszont a szellemi és anyagi függetlenségem igenis egy nagy érték az életemben, de képzeld, a férjem ezt is imádja bennem. Durva, mi?
2020. szept. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem mennék bele. Magyarországon kevés az igazán gazdag pasi aki ki tud tartani egy nőt, a kisebb vállalkozók nem ilyenek. Ott mindig sok a költség, ugyanúgy spórolni kell házra erre arra, csak nyilván nem panelra, hanem mondjuk egy nagyobb kertesre. A vége az lesz, hogy neked is bele kell majd adnod, mert neki megy az iylen hitelre-olyan hitelre, megmondja hogy ne vedd meg ezt meg azt mert az drága, szóval úgymond kap egy ingyen titkárnőt, akinek kevesebbet kell fizetnie, mint havi 320 ezer bruttó és még dughat is meg takarít is utána. Minden pénze a cég nevén van persze, oda forgat be mindent amihez meg majd neked semmi közöd nem lesz. Ha kirúg, mehetsz az utcára megtakarítás nélkül. Pontosan tudom, mert egy ismerős nő is pont ugyanebben a helyzetben is van, igaz ők házasok, de akkor sincs semmi a nő nevén, csak ingyen a pali alá tol mindent. Amikor meg összevesznek, a pasi mindig kiakarja hajítani egy fillér nélkül. Szóval ne vállald el, legyen saját kereseted máshol és tedd félre, ő meg mivel amúgyis gazdag, a házimunkáért cserébe várd el hogy többet tegyen bele a dologba. Figyelj az egyenlőségre.
2020. szept. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hogy felnyitottad a szemem! 23 éves lány vagyok, megismertem egy 53 éves jól menő vállalkozó. Ezért tettem fel a kérdést…
2020. szept. 3. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
sosem értettem egy 23 éves nőnek mi tetszik egy 53 éves aszott vénemberen. Én is voltam fiatal, velem is kezdett ki jól menő vállalkozó, csak öreg volt na...
2020. szept. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi egy helyen dolgozunk, de mióta ittvagyok, többet keresek, mint ő. Nem mintha számítana... Sosem hagynám magam kitartani, az felüdülés, ha egy helyen lehetek a párommal, de ne ő legyen a főnököm. Sőt, a főnököm ne legyen a pajtim. Nem akarok olyan helyzetbe keveredni, hogy zsarolható legyek. Most ha bármi van, csak vállat vonok és leadom az önéletrajzomat máshova 4 év tapasztalattal és interjún sem kell pampognom azzal kapcsolatban, hogy mit dolgoztam, mert tényleges munkát végeztem
2020. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Engem elvenni es eltartani szoktak, szoval nem.
2020. szept. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!