Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha van barátotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha van barátotok és valaki bepróbálkozik nálatok, azt kibeszélitek a barátnőitekkel/elmondjátok a párotoknak? Ha esetleg nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Elsősorban huszonéves hölgyek válaszát várom, köszönöm :)
2010. aug. 6. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Barátnőkkel kibeszélem, páromnak meg, hát, helyzettől függ, általában nem, mert úgyis csak féltékeny lenne, ok nélkül :)
2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kibeszélik meg ölik az illetőt szólnak gyurcsánynak az megeszi a hullát és többet nem is besznélnek róla
2010. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan férfi vagyok de erről van tapasztalatom: amíg jó volt a kapcsolatom a barátnőmmel (ma már csak ex) addig mindig elmondta ha bepróbálkoztak nála, aztán jót nevettünk a pasikon. A vége felé pedig már semmit se mesélt, az már a kapcsolat halála volt.
2010. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem mondom el a páromnak, ha normálisan próbálkozik az illető, mert a párom szidja ezeket az embereket, én meg utálom hallgatni, ahogy káromkodik. Viszont, ha egy nagy tahó próbálkozik, beszólogat, akkor elmondom. Barátaim nem nagyon vannak, de az az egy aki van, néha elmondom, néha nem, attól függ, ha neki jó ismerőse, akkor inkább nem.

22/L

2010. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!