Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi esélyem van magasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van magasabb lánynál?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen van egy lány, kedves, aranyos, nagyon bejön, csak kicsit magasabb nálam- én olyan 175-177 körül vagyok ő meg olyan 180 körül lehet-, van szerinbtetek esélyem nála?

2020. szept. 10. 14:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és 7 évvel fiatalabb nálam (én 27 leszek, ő 20), nem nagy korkülönbség?
2020. szept. 10. 14:17
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Van. De ezt így nem lehet tudni, hogy mennyi. Sok magas nő nemhogy magával egy magast, de sokkal magasabb férfit szeretne. De pl a párom öccse ilyen 170-pár cm magas srác és egy 180 centis barátnője van. Mindketten művészek, van közös bennük bőven. Tehát létezik ellenpélda. Ezt neked kell kideríteni, hogy ez a csaj melyik táborba tartozik. Csak magasabb pasit tud elképzelni, vagy ez a dolog nem annyira érdekli.


Ez a korkülönbség pedig semmi, nem vészes.

2020. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
2-es jól mondja. Puhatolózz, hogy neki ez mennyire fontos! :) Én minden bántás nélkül mondom, hogy nekem számít, de nem is vagyok több 169 cm-nél. Úgy vélem, ennyi azért el tud érni egy átlagos srác. :D
2020. szept. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nemaRendőrség ***** válasza:
94%
Asszony 182cm, egy feltétele volt párkeresésnél, minimum olyan magas mint ő
2020. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

1.: ALAP, hogy kollégávan nem kezdünk!

2.: Ha te FÉRFI lennél, már rámentél volna. De e helyett, a neten, egy trollfórumon kéred idegenek áldását a boldogságod megtalálására?

Ha ezt a lány megtudja, kiröhög!!!

2020. szept. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez attól függ mennyire számít neki a magasság, van akinél belefér, hogy pár cm-vel kisebb a barátja, más pedig elképzelhetetlennek tartja hogy tőle alacsonyabb (netán egy magas) sráccal összejöjjön. Szerintem 3cm szinte majdnem egymagasok vagytok, hívd el valahova és kiderül. Max nemet mond, ha kedves úgysem fog elküldeni a francba ha ettől félsz.
2020. szept. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!