Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyi idő múlva keres egy pasi?

Figyelt kérdés

Megvolt az első randi, szerintem szuperül sikerült, ő is élvezte, láttam is rajta és mondta is. Randi vége felé kérdezte, lenne-e kedvem vele találkozni máskor is. Úgy búcsúztunk el, hogy mondta, majd beszélünk. Mennyi idő után fog keresni, mit gondoltok, mi ilyenkor a bevett szokás? Messengeren szoktunk beszélgetni, de eddig csak ilyen 3-4 naponta, egyikünk sem szeret annyira chatelni, inkább a személyes beszélgetést preferáljuk.

23/L


2020. szept. 11. 23:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mikor ilyet mondott egy srác és nem keresett pár órán belül, az a vonat mindig elment. :D

25/N

2020. szept. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában 24 órán belül, minél később ír, annál kisebb az esélye, hogy komolyan érdekled.
2020. szept. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 24 órán belül esedékes, ha érdekled őt. Nem a 80-as években élünk, hanem itt van a rengeteg féle kommunikációs eszköz. És az sem kifogás, hogy nem ér rá.
2020. szept. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szurkolok neked nagyon, de eddig a "majd még beszélünk/írok" után soha nem kerestek..
2020. szept. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én nem így gondolom. Hiszen akkor miért kérdezte, találkoznék-e vele még? De köszönöm a véleményeket.
2020. szept. 12. 09:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a randi után kapcsolatban maradtok és fenntartja a Status Quo-t, akkor még van esélyed, ez pár napon belül kiderül. Ha aktívan leveleztek, de nem akar személyesen találkozni, nem kezdeményez randit, akkor talonba rakott, valószínűleg más nővel is találkozik és szerencsés esetben egyszer dönteni is fog, bár ebben sem lehetünk biztosak.
2020. szept. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Na és te mikor keresed?
2020. szept. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem unod még kérdező??? Lődd már le magad !! Szánalmas vagy..
2020. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!