Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 20 év feletti lányok! Randizná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti lányok! Randiznátok, járnátok fogszabályzós sráccal? Rontaná a fogszabi az a srác esélyeit?

Figyelt kérdés

Mi van akkor a friss a fogszabályzó és a srác fogai még csálék a fogszabályzó alatt?


Várom a válaszokat. Kort is írjatok, mert kíváncsi vagyok. Köszönöm.


23F


2010. aug. 6. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, mikor fogszabályzós lettem, egy éve van fent, és hát egyáltalán nem befolyásolja a csajozásbeli sikerességet.
2010. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És nem viszolyognak tőle első csóknál?
2010. aug. 6. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2010. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én majdnem 18 voltam, amikor levették a fogszabályzómat, így sokkal inkább nézem jó szemmel, mint rosszal! :) Szeretem a szép mosolyokat, és ha egy srácnak fogszabályzója van, mert a fogai igen csálék, az számomra csak annyit jelent, hogy ad magára, és hamarosan tökéletes vigyorral rendelkezik majd! :) Sosem viszolyogtam tőle, és amikor nekem volt, én sem kaptam egy rossz szót sem soha! :) Persze néha egy-egy ugratás becsúszott, de ezekkel nem kell komolyan foglalkozni! Aki egy fogszabályzó miatt utasít vissza, az meg sem érdemli, hogy komolyabban foglalkozz vele! :) Sok sikert! :) 20/L
2010. aug. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a fogszabályzó nem gond, csak az ápolatlanság. a tisztítására nagyon nagyon figyelj oda és nem lesz gond, mintha ott se lenne :) nekem is volt és utazófogkefe nélkül egy lépést sem tettem. nem akarom részletezni, de érdekes jelenségek tudnak kialakulni rajta mondjuk egy tükörtojásos spenótfőzeléktől...
2010. aug. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Helló! Én 20éves vagyok és ha lenne pénzem rá tuti vennék fogszabályzót (színeset)-szerintem imádnák a csajok (de sajna nincs 150e forintom örülj neki hogy neked tellet rá:D
2010. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én ugyan nem vagyok 20 fölött de nekem a 2 leghosszabb kapcsolatom fogszabis sráccal volt:D
2010. aug. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna.De szerintem,aki a fogszabályzód miatt ejt,az hülye.Ez pont olyan,h én 18 voltam mikor szemüveges lettem,de senkinek sem jutott eszébe,h emiatt csökkenne az esélyem a pasiknál.Ma már azt is fura elképzelni,h valaha éltem szemüveg nélkül is.



23N

2010. aug. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igaz,én nem vagyok 20 éve feletti lány,de válaszolok.

nekem is van fogszabim, fél éve,és szépen alakul,de még mindig gázgéza..és mindig szines.mostépp narancssárga :D én emiatt sosem kaptam 1 rossz szót sem,sőt mindenki szerint aranyosan áll.nem rontotta a pasizási esélyeimet,vagy hogy fogalmazzak.:D és igy is simán megcsókol egy srác-nem is éreztem csók közben.és nemgáz,a léyneg h tisztitsd,moss fogat ha tudsz minden étkezés után/rágó.mondjuk ez gondolom alap.jah,és még valami.amióta fogszabályzóm van,bejönnek a fogszabis fiúk.:D szóval,ez van. lány/17

2010. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!