Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ciki randi sztorik? :)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki randi sztorik? :)

Figyelt kérdés

2020. szept. 16. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy van, de ez szerintem atom ciki. Már többedik randim volt és eljött a pillanat, hogy felmentünk a sráchoz. Minden jól alakult, nekikezdtün a "dolognak". Csak a vetkőztetésnél becsúszott egy kis baki. Nekem előbb jött meg pár nappal és nem éreztem meg, hogy bizony menstruálok. De mikor a srác húzta le a bugyimat el volt rajta kenődve a vér. Égett a fejem NAGYON. Elfutottam, bezárkóztam a fürdőbe és nekiálltam bőgni, 18 voltam. A srác szerencsére rendes volt, megértette, hogy ez nem direkt volt.
2020. szept. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem az első randi sikerült cikisen. Először találkoztunk a pasival, fagyiztunk. Az én fagyim egyszercsak ledőlt, mármint a gombóc, és egyenesen a pasi pólóján landolt...ráadásul csokifagyi volt. Szerencsére nem vette a szívére, és tudta, hogy véletlen volt, azóta is együtt vagyunk, így utólag röhögünk rajta.
2020. szept. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Mi elmentünk kajálni, de a srác meg sem szólalt. Atom ciki volt, ahogy mondtam neki, hogy beszélhet akármiről én meghalgatom de nem bírt megszólalni... Én meg 5 perc után úgy untam a fejem, hogy a mögötte lévő beszélgetést kezdtem el figyelni. Hátranézett, hogy mit bámulok annyira, de nem szólt egy szót sem. Azóta is utálom azt az emléket. Egy kukkot se szólt, pedig nem volt néma... Csak béna gyökér.
2020. szept. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Én ki akartam menni fikm;közben a mozsdóba,mert moziban voltunk. Csak a sötétben nem láttam hol ül és rossz sorba ültem be. A srác azt hitte lerázom, de a film után egy jót nevettünk rajta.
2020. szept. 17. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4# Ez jó :D


Mi első randi alkalmával épp sétálni indultunk, de két lépést se tettem, beszakadt alattam a föld. Kiderült, hogy sikerült megtalálnom a szennyvíz csatornát. (Március elején még be volt fagyva, semmi nem látszott belőle) A sétából így egy cipő csere lett

2020. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ha szellentek egy nagyot, legfeljebb jót nevetnek rajta többen is." :D

Akár "családilag" is.


Most nem tudott megbántani ezzel a poénjával. De ez már a SOKADIK randim volt (4 éve tart!) ugyanazzal az illetővel.


ÉS MÉG NEM VOLT KÖZTÜNK TESTI KAPCSOLAT!!! Az ujjbegyeimet viszont már megcirógathatta... (mármint a kezemen.)


Üdv: 46/N és 37/F

2020. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostanában nem találkozom Vele. Úgy egyeztünk meg, hogy elkerüljük egymást - a békesség kedvéért. Sok volt már a feszült veszekedés és vita.


KÖZVETÍTŐK (közös ismerősök) ÚTJÁN SIKERÜLT KIBÉKÜLNI - "örihari"-ban váltunk volna el sokszor.


Jó egy kis "távolságot" tartani egymástól. KELL A SZABADSÁG NÉHA... nem vagyunk annyira összenőve, mint a sziámi ikrek. :)


6-os válaszoló voltam.

2020. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Vannak jó tortenetek, masvalaki meg esetleg? :)
2020. szept. 18. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Hűha nekem nem volt annyira ciki sztorim, illetve volt egy ami mondhatni eléggé kellemetlen volt számomra. :)


Gondolom Ti is úgy vagytok vele, hogy ha az első 1-1.5 órában (nálam ez a leülős, kávézós, nyugiban beszélgetős rész) minden okés, akkor ha utána még van kedve a másiknak folytatni, akkor jön a sétálós-beszélgetős rész és a tömegközlekedéshez/autóhoz kísérőssel zárás. :)


Nos, nagyon jó volt az első fázis, még a hölgyike rá is kérdezett, hogy nincs-e kedvem sétálni, tudattam vele, hogy ezer örömmel, mert úgy éreztem én is, hogy nem csak chaten volt meg az összhang, hanem szóban/élőben is. Plusz lenyomtunk egy 2-3 órás etapot. Még bementünk egy helyi üzletbe ami utunkba esett a cicájának kajáért. (Ez is jó közös pont volt, nekem is van egy benti cicóm)

Adtam önmagamat és hoztam a bolondos énemet*. Jókat nevettünk, mosolyogtunk. stb.

Elkísértem a buszhoz amivel ment haza és én mondtam volna, hogy nagyon szívesen megismételném a dolgot, mert jól éreztem magamat, de megelőzött: "Remélem azért tartjuk még a kapcsolatot chaten"...

Őőőőőőőő, na itt megakadt a lemezlejátszó tűje, csak álltam és néztem fél percig bután. :D (Haha, ma már vicces :P)


*Lehet too much voltam neki élőben, a fene tudja ma már. Annyi tény, hogy borzasztó lelkes és kommunikatív vagyok, de ezt tudom magamról is és igyekszem/igyekeztem nem "elnyomni" a másikat, hadd bontakozzon ki. :)


Sokáig eléggé cikinek éreztem ezt a sztorit, pedig már nem is vagyok fiatal. 😊

2020. szept. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!