Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ghostingolás helyett hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostingolás helyett hogyan mondjam meg neki, hogy mégsem szeretnék találkozni?

Figyelt kérdés
Tinderen megismertem egy srácot, de írogatás alapján mégsem szeretnék vele találkozni, hogyan lehet ezt szépen megfogalmazni, hogy ne bántsam meg?
2020. szept. 20. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Józsi,

köszönöm az eddigi figyelmedet, rám fordított idődet. Sokat gondolkoztam és most úgy látom, hogy a személyes találkozásnak még nem jött el az ideje. Remélem nem veszed sértésnek, mert nem annak szánom és megértesz.


vagy


Kedves Józsi,

váratlan fordulat állt be a magánéletemben, most nem lennék képes senkivel sem találkozni. Köszönöm az eddigieket, kérlek ne keress. Szia.

2020. szept. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg miért kell ezt kérdezni? Őszintén, normalisan megmondod és kész.
2020. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem idegenkedsz a kegyes hazugságtól, bevetheted azt, hogy visszakerült az életedbe az exfiúd, és úgy érzed, még mindig hozzá kötnek szálak, nem tudod, mi lesz, de amíg így áll a helyzet, nem érzed jó ötletnek mással ismerkedni.


Előadhatod azt is, hogy találkoztál közben valakivel, aki nagyon bejött, és így nem lenne becsületes vele is folytatni. De ha változna a helyzet, azonnal értesíted. (Persze ez sosem fog bekövetkezni.)


Amúgy Tinderen természetes, hogy egyszerűen minden előjel nélkül megszakadnak a beszélgetések, velem is előrfordult már, senki nem lesz öngyilkos emiatt.


Szerintem ebben az esetben mégis a hazugság a legbölcsebb, mert akkor nem tiprod le az önbecsülését, érezheti balsorsnak a dolgot, maximum téged fog megvetni, és még jobban kiábrándul a nőkből meg a netes társkeresésből, de legalább ő kevésbé sérül.

2020. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
55%

2-es: Lenne pár ötletem, hogy mit érdemelnél úgy általában, de leírva nem nagyon fér bele az oldal szabályzataiba. Mindenesetre jelentettelek, és jelenteni is fogom a kommentjeidet.


Kérdező: Ha korrekten megmondod neki, hogy mi a fennforgás, akkor az értelmes srácnak bőven elég. Nem kell agyonfaksznizni, megmondod, hogy úgy érzed, nagyon távol áll tőled gondolkodásilag, és ez hosszútávon nem működne. Nem kell vetíteni. És - bár ez off - végre valaki, aki inkább lezárja a dolgot.

2020. szept. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Miért baj az ha leírja valaki a véleményét?? Velem is ezt tették én is ezt fogom,van okom ezt mondani te okostojás!!
2020. szept. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az a ghostingolas?
2020. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mint a szellem eltűnik a pasi szó nélkül
2020. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!