Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Legtöbb férfi miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb férfi miért olyan tutyi-mutyi, hogy nem mernek randira hívni egy nőt, ha már beszélgetnek interneten?

Figyelt kérdés
Neten üzengetnek, minden nap keresnek, látszik hogy érdekli őket mi van a nővel, de hetek múltán is csak írogatnak és nem merik elhívni a nőt randevúzni. Miért? Akkor már célban vannak ha a nő visszaír
2020. szept. 20. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert nem akarnak találkozni az adott nővel. Jó unaloműző írogatni, de nincs komoly érdeklődés.
2020. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy csak unaloműzőnek vagy jó. A másik lehetőség az, hogy túl sokszor estek már pofára, és óvatosabbak.
2020. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek számtalan oka lehetséges

- tugyi-mutyi;

- nem is akar találkozni;

- fél a kudarctól;

- nem is nagyon van lehetősége találkozni;

- nincs rá ideje mert elfoglalt;

- ha nagyon belemélyül a képcserébe vagy intim képeket is kér akkor meg tudod

meg még van ezernyi.


A XXI. században vagyunk célozz rá egyértelműen hogy nyitott lennél egy személyes találkozóra, dobd fel a magaslabdát neki. Ha lecsapja jó, ha nem akkor meg ne érdekeljen az oka. Az eredmény számít.

2020. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írogatás közben sokminden kiderül mindkét félről, és nem feltétlen "csak" a férfi lehet a hibás ebben az egészben.
2020. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az írogatás unaloműzésként művelik gyakran több nővel is egyszerre. Azért nem kezdeményeznek randit mert idővel lebuknának és még az is lehet hogy mindezt kapcsolat, rosszabb esetben házasság mellet teszik.
2020. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
#3: Ugyan már, a nők csak akkor érzik magukat a 21. században, ha számukra kedvező dolgokról van szó (szavazati jog, fizetés, szexuális egyenrangúság stb.). Ha kezdeményezni kell, akkor csak nagyon kevesen törnek pálcát a modernitás mellett, mondván, hogy ők régimódiak, és a kezdeményezés a nő feladata, nehogy már a nő vegye át a férfi nemi szerepeket. (Érdekes módon azzal nincs bajuk, ha a férfi veszi át az olyan női szerepeket, mint a háztartás vezetése.)
2020. szept. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez se férfi / nő kérdés.

Én utálok pötyörészni, ezért, amikor társkereső ütem, 2-3 hosszabb levélváltás után a személyes találkozást javasoltam.

Szerintem jobb leülni egy kávé melléd és face tó face dumálgatni.

Amilyen lebszásokat kaptam, de még egy telefon ötletéért is!

Félős, béna, házas, paranoiás, annyi oka lehet, de értelme biztosan nincs.

Szerintem kérdezd meg egyenesen, ha nem jön, hát kuka.

2020. szept. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem jókat találsz meg... :D 1-2 hét beszélgetés után szerintem simán meg lehet beszélni egy személyes találkozót. Annyi idő alatt kiderül, hogy ha megvan a közös pont. :)
2020. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is, akár néhány napnak is elégnek kéne lennie, vagyis részemről elég, hogy kitaláljam szeretnék-e vele találkozni. Addigra azért picit meg is ismerjük egymást. Jobban szeretnék én is élőszóban ismerkedni, mint egész nap a telefonon pötyögni, az olyan gyerekes nekem.
2020. szept. 21. 17:02
 10/11 anonim ***** válasza:
57%
Mikor én gyerek voltam, még rendesen leveleztünk... :D
2020. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!