Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miben menjek randira? és hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben menjek randira? és hová menjünk? Egy lány

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
hol laksz ? mert igy nem nagyon lhet mondani hogy hova mennyetek :D és az időjárás jelen álása szerit esőkabát nemárt:D
2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ruhában.

De a viccet félretéve. Ne mutass sokat magadból, mert akkor r*bancnak néz. Talán vegyél fel olyan pólót, aminél a vállad ki látszik.

2010. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Csendes meghitt helyre,ha rossz az idő,mert ott lehet beszélgetni.Ellentétben a mozival,vagy valami zajos szórakozóhellyel.Ha jó az idő,akkor sétálni.

A kevesebb néha tényleg több.Egy csinos szoknya,nem túl rövid,vagy nadrág,és egy hasat takaró póló bőven elég.Ne legyél hivalkodóan sminkelve,csak kis diszkrét holmi.Majd mutathatsz magadból többet,ha eljön az ideje.

2010. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
énis jobban szeretem a szolidabb megjelenést, ha úgy alakul, később ugyis lekerül minden :)
2010. aug. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
egy kisvárosban(9000fős) lakom, a fiúval nagyon régóta és nagyon jól ismerjük egymást, strandra is mentem sokszor vele, és elhívott keddre vhova:D azt nem árulta el h hova, csak a lehetőségeket mérlegelem, hogy egy 15 éves punk hova visz el egy punk lányt :D koncertnek azért örülnék (pogó kozben egymást lökdösnénk:P)
2010. aug. 7. 13:58
 6/9 A kérdező kommentje:
ja és témák?? sosincs miről beszélni vele... :( eddig legalábbis nem tudtunk rendesen beszélgetni...
2010. aug. 7. 14:00
 7/9 anonim válasza:
szerintem az elég gáz hogy ha nem tudsz vele miről beszélni.... és hogy nincs nagyon közös témátok :S
2010. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ha magunkra maradunk mindíg kussolunk, mert nincs miről beszélni... de suliban be nem áll a szánk :D
2010. aug. 7. 18:29
 9/9 anonim válasza:
nem akarok bunkó lenni, de ha kettesben nincs semmi témátok, ne várj ettől a "kapcsolattól" sok mindent. Rég rossz, ha nincs semmi, amiről tudtok beszélni. Én a barátommal 3 éve vagyok együtt, már az első találkozásnál végig beszélgettünk, bármiről tudtunk társalogni, és szerintem ebből ismeritek meg főként egymást. Alapból nem kezdenék egy olyan kapcsolatba, ha nem tudok miről beszélni az illetővel, de te tudod , úgysem az én dolgom.
2011. okt. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!