Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert kell a szexet kavezasnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell a szexet kavezasnak/ filmezesnek/ setanak hivni?

Figyelt kérdés
Ugyis szex miatt ismerkedik 2 ember, ez csak nekem nokent ilyen atlatszo dolog?
2020. szept. 26. 22:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindennek van következménye. A szexnek is.
2020. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
22%
Azért mert egy olyan világban élünk, ahol az átlag emberek kényszeresen betartják az íratlan szabályokat, és ha te hangot adsz annak, hogy ez milyen hülyeség akkor még rád fognak furán nézni. 21/f
2020. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem igaz, én pl nem a szex miatt ismerkedem, hanem hogy egy társat találjak, ha találnák egy tökéletes nőt és azt mondaná hogy soha ne szexeljünk azt is elfogadnám, mert én nem ez miatt szeretnék barátnőt 😊 20/f
2020. szept. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Valóban egyenesebb ha azt kérdezi az illető h "szex után egy séta vagy film?"
2020. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert egy korábbi viccben sem ildomos a piálást megfogalmazni, így helyette könyvolvasást mond az öreg.😂
2020. szept. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%
Látod, ezt én sem értem. Akkor neked tetszene ha felhivna friss ismerösöd: Gyere át, hogy megbaccalak!
2020. szept. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező te úgy szoktal ismerkedni hogy megkérdezed a kiszemeltet hogy tetszel, dugunk? Vagy nyitott lennél egy ilyen kezdeményezésre?
2020. szept. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

Idézek a Wellhellotól: Megnéznénk egy filmet félig...😃

Szerinted miért félig? Mert utána jön a keksz...😂

2020. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%

két rés kísérlet jobban tetszene?

[link]

Átjöhetél filmet nézni. Avval mégsem nyithat az ember fia, hogy leszophatnál utánna pedig dugás helyett hagyhatnál szunyókálni.

2020. szept. 27. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%

Fura nő lehet az, aki csak a szexért ismerkedik. Nálam a szex csak az ismerkedés után jöhet. Csak akkor megyek ágyba, ha jól megismertem az adott embert. A személyisége sokkal fontosabb, mint a szex, és az ismerkedés kezdeti stádiumban sokkal szívesebben megyek kávézni, filmezni.


Ja, egyébként az írásképedből látszik, hogy valójában férfi vagy, aki ki van akadva azon, hogy nem rögtön ugranak a nők az ágyába.

2020. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!