Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bunkóság, hogyha a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság, hogyha a neten megismert randipartnernek azt mondom, hogy egyáltalán nem tetszik nekem, ahelyett, hogy kíméletesebben, burkoltabban utasítanám el?

Figyelt kérdés
Például, azt mondanám, hogy bocs, de kibékültem az előző párommal, vagy ilyesmi...
2020. szept. 29. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hazudni nem kell. De lehet szebben is mondani azt, hogy nem találod szimpatikusnak.
2020. szept. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Én nem mondok/írok semmit. Csak annyit, hogy ne haragudj és elköszönök, meg hogy sajnálom.

Van, amelyik pasi megérti, van, amelyik nem.

2020. szept. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem normális a pasi, akkor mindegy, mit írsz. Ha burkoltan csinálod, akkor takonygerincű ribi vagy, aki még annyival sem képes őt megtisztelni, hogy leírja egyenesen a valós indokot, ha pedig megmondod kerek perec, akkor meg bunkó, beképzelt qrva vagy. Ha normális, akkor meg szintén mindegy, mert ért ebból, hogy nem, akármivel is van indokolva.
2020. szept. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég a "szerintem nem illünk össze". Ez udvarias, nem minősíted őt, nem kell bővebb indoklás és elég egyértelmű is.
2020. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyivel nem elégednek meg. Részletes beszámolót, konkrét dolgokat akarnak hallani, majd amikor megmondod megsértődnek. A fele még ezek után is tovább erőlködik.
2020. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lenne képem megmondani, de tudnám is kezelni az ezt követő sz*rtengert. Kérdező, csak akkor legyél ennyire őszinte, ha te is képes vagy erre. Egyébként az én szubjektív véleményem szerint ez NEM bunkóság, mert az, hogy elmondod, hogy neked ő egyáltalán nem jön be, az nem minősítés, hanem a saját, róla alkotott benyomásodnak a tárgyilagos közlése.
2020. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!