Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mozis randinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mozis randinál illik meghívni mozikajára a csajt?

Figyelt kérdés

Mert hogy utána megyünk kávézni is, hogy megbeszéljük, hogy milyen volt a film. Azt is nyilván én állom. Én nem szeretem a mozis kaját, idegesít is a hangos evés, ennek ellenére illene meghívnom arra is?

3. randi egyébként.


2020. szept. 30. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából van akinek elképzelhetetlen a film rágcsa nélkül, de kérdezd meg hogy szeretne-e inni vagy enni valamit ott. Innivaló mindenképp legyen nálad, azért másfél vagy 2 órát anélkül elég rossz úgy ülni. Megkérdezni illik mindenképp szerintem.
2020. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Harmadik randin, ha te fizeted a jegyet és kávét, a csajnak illene téged meghívni. Persze, ha nem jóval idősebb pasiként akarsz felszedni diáklányt.
2020. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, én 25 vagyok a nő 26.
2020. szept. 30. 19:26
 4/7 anonim ***** válasza:
7%
De paraszt vagy! Maradj a guminodnel!
2020. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ajánld fel neki.
2020. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Mondd el neki, hogy te nem szeretsz közben enni, de kérdezd meg, hogy ő kér e. Valószinűleg nem fog kérni, csak szerzel nála egy jó pontot, hogy milyen figyelmes vagy.

Vagy ne mondj/kérdezz semmit, csak menjetek be megnézni a filmet. Ha igazán bejössz neki, nem fogja hiányolni a kaját. :)

2020. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Mindenképpen kérdezz rá finoman, hogy ő szeretne-e enni és ha igen, hívd meg. Én pl. mindig rágcsálok, nem bírok úgy filmezni otthon sem, hogy közben ne harapjak valamit, szóval engem biztos megsértene, ha meg sem kérdeznének. :)
2020. szept. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!