Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismert külföldivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismert külföldivel első randi. Kinek milyen élménye van? Sztorikat vàrok!

Figyelt kérdés
Mindegy a tàvolsàg, hogy az illető afganisztàni vagy "csak" osztràk. A részletek érdekelnek. 🙂 Pl hogy mennyi ideig beszélgettetek neten a randi előtt, volt e webkameràs beszélgetés? Hol találkoztatok? Félúton egy idegen helyen, vagy a férfi ment a nőhöz, vagy esetleg fordítva? Milyen volt idegen nyelven végigcsinálni egy randit, mikor az ember sokszor még magyarokkal is úgy izgul hogy megkukul, legalábbis én, főleg ha tetszik a partner. Mit csináltatok, meddig tartott az első találkozás? Nyilván egy messziről jött ember nem megy haza 2 óra randizàs után, talán alszik valahol egy éjszakàt, ezt hogy oldottàtok meg?
2020. okt. 1. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
90 Day Fiancé - tlc-n megy a sorozat. 😊
2020. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi a barátommal nem tudtunk találkozni 3 hónapig, mert ő Hollandiában volt, és bár itt élt egy ideje, de nem engedték vissza, mert nem magyar állampolgár.

Tinderen ismertem meg, de aztán átmentünk más platformra. Minden nap beszéltünk, cseten is, meg videótelefonáltunk is néha. Így már gyakorlatilag biztos voltam benne, hogy tetszeni fog élőben is, hiszen azért a videó az már majdnem teljesen ugyanolyan. :) Képeket küldtünk, meséltünk egymásnak a napunkról, stb.

Első találkozáskor hozzám jött, igen, szex is volt, de azért 3 hónap beszélgetés után nem is csoda. :D Utána meg elvitt egy nagyon szép étterembe, sétáltunk, haza is kísért. :) Este már írt is, és utána folytatódott a randizás, és kialakult a kapcsolat is.

Ő a barátai albérletébe ment haza egyébként, nem tudom, nálatok mi a felállás.


A nyelv miatt én is nagyon izgultam, mert alapból is elég csendes típus vagyok, és angolból sem brillírozok azért. :D De szépen beszél, jól lehet érteni, és nagyon türelmes volt velem az elejétől kezdve, ha visszakérdeztem, újra elmondta, elmondta lassabban, stb.

Az elején még nagyon szokatlan volt, de így fél év után már teljesen természetesnek érzem, hogy ha hív, akkor angolul kell megszólalnom.


Szóval nekem jó élményem van ezzel kapcsolatban, de tapasztalatnak meg gyakorlásnak mindenképpen jó lesz. :)

2020. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Online ismerkedtunk meg, o amerikai es ott is lakott. Kb 8 honap beszelgetes utan kimentem hozza egy kicsit. Webcamerant is beszelgettunk. Talalkoztam a csaladjaval, kirandultunk es vegulis nala aludtam ameddig amerikaban voltam.

Nagyon jo elmeny volt.

Azota elvettem felesegul. Termeszetesen az angol is jobban megy, tobbet beszelek angolul mint magyarul.

2020. okt. 4. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!