Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, nektek milyen az idealis randiprogram?

Figyelt kérdés

No vagyok, van egy ferfi akit tinderrol ismerek , jol elbeszelgettunk, felhozta randi otletkent a mozit. Regen nem randiztam mar mert nagyon hosszu komoly kapcsolatom volt , de valahogy egybol elment az egesztol a kedvem , hogy ennyit bir kitalalni valaki, mozi esetleg meg kaja ...


Nem lennek nagy igenyu, keves penzbol is lehet tok jo dolgokat csinalni,pl piknik egy szep helyen , egy kisebb kirandulas az erdoben v barmi ilyesmi. Nyilvan mondhatnatok h miert nem hozok fel akkor egy ilyen programot en, de szerintrm sok megmutatkozik abban hogy ki milyen programokra hiv el es szamomra ez egy kicsit “lohaszto” volt...

En vagyok sz.rul bekotve vagy mas is erez hasonlot ?



2020. okt. 3. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Én első randin simán csak csavarognék az illetővel.
2020. okt. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Margit sziget seta

Kavezo vagy teazo ha hideg van

2020. okt. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Első randin én sem mennék moziba, majd ha már megismertuk egymást.

Moziban nem lehet beszélgetni, ami egy első találkozón fontos lenne.

2020. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Séta? Októberben, az esőben?

Mozi...ott a nemi szervére fogja tenni a kezed, én is úgy szoktam.

2020. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy program lényege, hogy mindkét fél élvezze nem csak a programot, hanem egymás társaságát is.

Nyilván ha még nem ismeritek egymást, akkor nehéz kreatívnak lenni. Alapvetően egy mozis randival sincs baj, csak az első egy pár alkalomnak nem ajánlott, mert akkor pont egymás jobb megismerése lenne a cél, ami elég problémás, ha két órán át csendben vagytok.

A jelenlegi barátommal (három éve együtt) ez volt az első öt randink:

- múzeum, mert mindkettőnket érdekelt egy kiállítás, és a rengeteg műtárgy sok beszédtémát ad.

- bowling, mert mindketten szeretjük.

- mozi, mert kijött egy film, amit mindketten nagyon vártunk és mindketten elég filmmániások vagyunk.

- csillagles, mert ő hobbi csillagász és szerette volna megmutatni, mert tudta, hogy szerintem nagyon szép látvány.

- korcsolya, mert én jól tudok és megkért, hogy tanítsam meg neki az alapokat.

Szerintem nagyban segít(het), ha az érdeklődéseiteket veszitek alapul.

Most, hogy elmondta az ő ötletét, ami számodra lohasztó volt, neked kéne javasolni valami sajátot, ami lehet neki tetszik, lehet nem. Aztán valószínűleg az lesz, hogy közösen kitaláltok valamit.

23/L

2020. okt. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Borozgatás naplementében egy idegen országban. Imádok utazni, igazából ez az életem. Családot gyereket nem szeretnék sosem, szóval a férfi lehet külföldi, sőt, jobban is szeretném. Hajókázás, cabriós kocsikázás, motorozás, ejtőernyőzés. Ilyenek.
2020. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!