Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Volt olyan hogy első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt olyan hogy első randi után nem reagáltatok a pasi üzenetére?

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy megvolt az első randi és randi után írt a pasi,de ti nem reagáltatok semmit?

Ha igen,akkor miért nem írtatok vissza neki?


2020. okt. 4. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondanám a pasinak korrekten, hogy nem szerintem nem illünk össze, többet nem szeretnék találkozni. Figyelmen kívül nem hagynám az üzenetet.
2020. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Utólag eléggé szégyenllem a dolgot, ma már máshogy intézném. De a 15 éves énem a borzalmasan vacak első randi után inkább soha többé nem írt a randipartnernek.

2020. okt. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, miután közöltem, hogy nem jön be, de azért írt, hogyha meggondolnám magam, majd én következetesen nem válaszoltam.
2020. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordult ilyen, de mentségemre szóljon, hogy régen volt. Nagyjából 16 éves voltam, egyébként nemrég estem át egy nehéz szakításon (valószínűleg nagyon korai volt újra randizgatni kezdenem egyébként) és egyszerűen nem volt energiám még egy csalódással megbirkózni. Úgyhogy az eléggé lelombozó randi után egyszerűen nem reagáltam szegény srác üzeneteire...
2020. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!