Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétvégén találkoztam először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkoztam először a lánnyal. Azt mondta, hogy szívesen találkozna újra. Írtam neki másnap üzenetet, hogy mikor érne rá, de nem válaszolt, belépett a társkeresőre, de el sem olvasta. Elkértem a számát is. Felhívjam vagy ez már esélytelen?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 07:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel, veszteni valod nincs. Max azt se veszi fel es akkor lezarod magadban.
2020. okt. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ez általában annyit jelent, hogy veszett ügy. Az emberek hazudnak és mindig a könnyebb utat választják, ha van rá lehetőségük. Ő is ezt tette.

Hívd föl és ha egyértelmű a helyzet, említsd meg neki, hogy amit csinált, az egy kicsit gáz.

2020. okt. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
#1essel teljes mértékben egyetértek. Nagy elvàràsaid ne legyenek, mindenesetre.
2020. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szarj rá, ennek vége. Ennyi volt.
2020. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
lehet hogy valami miatt elkerülte a figyelmét, lehet letiltott, de örülne ha hívnád... Viccet félretéve a netes kommunikációban érdemes többször rámenni egy ügyre, mert nem biztos, hogy az megy át a közlendőből amit te gondolsz. Aztán van olyan is, hogy hiába beszéltek telefonon továbbra is azt csinálja, amit most, akkor tényleg veszett fejsze. Vannak olyanok akik szemtől-szembe sosem mondják, hogy szó sem lehet róla, de úgy viselkednek.
2020. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Hívd fel, érdeklődj. De ne akard számonkérni
2020. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Hívd!


És NE kérdezd meg, hogy akar-e találkozni, hanem közöld vele, hogy találkozni fogtok a...találj ki egy programot!

2020. okt. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet, csak hogy hármat írjak így hirtelen: mégsem érezte olyan jó magát; rajtad kívül más(ok) is bőven versenyben van(nak); saját maga sem tudja mit akar.

Szerda-csütörtök körül csörögj rá, ne számonkérj hanem kérdezz, hogy volna-e kedve eljönni xy helyre (annyira már csak kell ismerned hogy tudd mi jönne be neki). Mit veszítesz?

2020. okt. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2-es nem minden ember ilyen patkány szóval nem vegyél oda engem a saját fajtádhoz.
2020. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!