Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Idősebb férfival jártatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb férfival jártatok középiskolás korotokban?

Figyelt kérdés

Visszagondolva vagy akkor ti éreztetek szégyent ez miatt? Vagy volt olyan érzésetek, hogy ennek semmi értelme és jövője nincs?


Mondjuk az jutott eszembe hogyha mindenképpen "értelmet" és jövőt kell keresni egy párkapcsolatban, akkor pusztán ebből a szempontból nézve éppen gimis párkapcsolatnak "nincs értelme" mert visszanézve elég ritka hogy gimis szerelmek ne múljanak el egyetemre vagy max 30 éves korunkra.


Legtöbben sokkal inkább már egyetemen vagy később találják meg a hosszú távú, életre szóló szerelmüket, párjukat, és nem gimiben.



#középiskola #iskola #randizás #idősebb férfi #szerelem fiatalkorban #szerelmes emberek
2020. okt. 8. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Igen. 16 voltan, a srác 21.
2020. okt. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
18 voltam, ő 21. Azóta is együtt vagyunk. Most 26 vagyok.
2020. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az első két hozzászóló kissé félreértette a kérdést :)

21 éves srác mióta idős?

2020. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Én azért reagáltam, mert a kérdésben egy olyan rész is szerepel, hogy 30 éves korunkra elmulik az ilyesfajta szerelem.

2es vagyok és amúgy elirtam, a párom 22 volt, mikor osszejottunk. Hozzám képest idősebb volt, teljesen más eletszakaszban jartunk. Én érettségi előtt, ő 1-2 éve már a munkaero piacon. Ő már pont 30 éves és érdekes, nem múlt el a szerelem...

Én ezért mereszkedtem kommentelni. :)

2020. okt. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

# 3


A szülők azért gimis lányuknál még gyakran problémásnak találják az 5-6 év korkülönbséget.

2020. okt. 8. 20:01
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen, én 16 voltam, a srác 27. Négy és féléves kapcsolat lett belőle (nekem az első volt), aztán felnőttem mellette és változtam, majd különváltak útjaink. Csak egyszer éreztem az elején, hogy szégyellem, de aztán elmúlt, szerettük egymást.
2020. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt gimiben egy osztálytársnőm, aki 34 éves pasival járt. Az egyik friss diplomás tanárnő meg is említette, hogy a pasas még hozzá is öreg egy picit :)
2020. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 voltam párom 28. Nem volt ciki és a szüleim se szóltak bele. Több mint 5 éves kapcsolat lett, de végül szakítottunk. Nem bántam meg, rengeteget adott nekem az a kapcsolat és hatalmas szerelem volt.
2020. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#3:

Nem értettem félre a kérdést. 16 éves korban sok az 5 év.

Most 23 vagyok, de most is ennyi a nagyon maximum külkönbség, ami nekem még belefér.

2020. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%
Én 17 voltam, ő 30. Azóta is együtt, már 18 éve. De ez ritka szerintem, nem ez az általános. (Nem éreztem szégyent, és úgy voltam vele, hogy tart ameddig tart, amíg mind a kettőnknek jó.)
2020. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!