Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek el ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek el ismerkedni egy tőlem sokkal fiatalabb lánnyal? 23F

Figyelt kérdés

Falun élek és van egy 15 éves lány aki korához képest igen értelmes. Rengeteg könyvet olvas és sok hasonlóságot fedeztem fel benne, annak ellenére, hogy négyszemközt még nem beszéltem vele. Onnan ismerem, hogy vannak ifjúsági alkalmak rendezve és ide ő is jár, illetve még sok más korabeli fiatalok szintén (az ő baráti köre)

Igazából van egy megmagyarázhatatlan vonzalom iránta, de úgy gondolom, hogy ő az irányomba nem is gondolt arra, hogy én talán vonzódnék hozzá, először is azért, mert nem adtam ráutaló jelet, másodszor pedig, mert minden bizonnyal a korkülönbség végett szerintem egy ilyen idős lány úgy gondolkodhat, hogy egy én korombeli fiú nem igazán érdekelt ennyire fiatal lányok terén.

Egyébként nem épp egy kimenő típusú lány, ahogy az alkalom végetér általában rögtön elszokott indulni haza, ami még nehezebbé teszi dolgot, mivel nincs lehetőségem arra, hogy közelebb férkőzzek hozzá.

Mivel ez a község igen kicsi, ezért fölösleges pletykatárgynak nem akarnám kitenni ezt a lányt, mert az emberek, hajlamosak megítélni dolgokat negatív szempontokból. Én mondhatom teljesegészében független vagyok mások akármilyen jellegű megítélésétől, de ez többségében nem igaz még egy mentálisan érésben lévő fiatalnál.

Igazából beszélgetni lenne vele a legjobb privátban, de ahogy fent is említettem, nem egyszerű körülmény, főleg, hogy ez nem egy nagy város, ahol el lehet menni bárhová sétálni, úgy hogy ha még emberek között is vagy, attól független mindenki idegen. Itt mindenki ismer mindenkit.

Az internet való ráírásra nem igazán van lehetőségem, mivel nem élek a social media megannyi drága kínálataival. Értem ez alatt, hogy nem vagyok regisztrálva ilyen platformokon.

Egyébként azt sem tudom, hogy milyen választ várok erre a kérdésre, talán tapasztalatot valaki részéről, aki már járt hasonló cipőben.

Lehet, hogy csak több bátorságra lenne szükségem, meg a lehetőség keresésére. De viszont fura lenne szerintem számára, ha csak úgy csevegésbe elegyednék vele, főként ha mások előtt.



2020. okt. 19. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
23 ávesen 15 éves lányt akarsz felszedni? 8 év korkulünbség. Nema lány van a te értelmi szinteden, hanem te vagy a kislány értelmi érzelmi szintjén. A te korodban már vannak pasik akik összeköltöznek a barátnőikkel és két-három év múlva esküsznek, gyereket várnak. Most kellett hogy elinduljon a karriered, dolgozzál, ha épp egyetemet végeztél. A 15 éves akármennyi könyvet olvas, még gyerek. A társadalmi normákat ebben a korban veszik át a legjobban és ezért tűnnek komolynak és értlemesnek, de aztán 17-20 fele jönni fog a normák, értékek megszegése sokszor, buli, ivás, pasizás. A személyiség meg 25-30 fele forrja ki magát.
2020. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1. Te sem éltél még faluban. Beraknálak 500 ember közé, ahol van kb 20 az ellenkező nemből, aki nagyságrendileg veled egy korosztályban van fiatal.
2020. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Inkább pszichológussal ismerkedj
2020. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Részben egyet értek az első válaszolóval. Voltam már kolis, egyetemista, munkásosztelybeli, most pedig vállalkozó. Azokat amiket leírtál úgy a magam bőrén és mások életében szintén felfedeztem.

Valakit jobban behúzott a gépszíj, valakit kevésbé. A megtanultaknak az alkalmazása sok esetben kudarcban végződik, bár ezeknek a kudarcoknak az értelmezése végül értelmet szerez, de jobb más bőrén tanulni mint a sajáton, az okos saját hibáiból a bölcs máséból. De talán ez az ártatlan és tiszta személyiség, ami még nem volt megrágva, kiköpve, összetaposva, ez az amit vonzónak találok. Érzelmileg én túl hideg vagyok, mindig is a logika vezetett mintsem az érzelmeim. Talán itt is a logika vezet és talán abban bízom, hogy ha egy ilyen idős lánnyal, ha megismerkedek, az olyan lesz mint egy faragatlan szikal, mint egy tiszta vászon. Ami még könnyen formázható és nem tudatos, de a saját viselkedésem és példám által 2-3 év leforgása alatt egy olyan pár is lehetne belőle, ami mondhatni legalább 80%-ban tökéletes lenne, mert 100%-os amúgy sem létezik. Habár semmit nem lehet erőltetni és ahogy mondod, ha úgy alakul a dolog, hogy a világ felé érzett kíváncsiság erősebb mint az önfegyelme, vagy a józan ész útja, akkor ott úgy sem tehetnék semmit, talán egy utolsó hűvös lehelet lenne, az amúgy is hidegülő érzelmeimre.

De ezért is tettem fel a kérdést, hogy hátha valakinek volt már hasonló esete.

Egyébként igen sok olyan huszon éves lány is van, sőt inkább a többség, legalábbis amit én láttam, akiknek ez a 17-20-as intervallum kiterjed 17-25-re. Szóval ilyen szempontból hiába jönnék össze egy 20 éves lánnyal, akiben szintén parázslik az élvezetek megismerésének a tűze, aztán 22 éves korában ugyanaz lenne vele, mint egy 15 évessel 17 évesen.


A harmadik válaszoló válasza tetszik, azért, mert két értelmű, nyílván te negatív megközelítésből írtad, de elsőre, ahogy olvastam én egy pozitív válasznak gondoltam. A te válaszod az, hogy hibbant vagyok és azért ismerkedjek pszichológussal, de amit én olvastam az meg az, hogy talán egy pszichológusban jó társa találhatnék, mert szeret elmélkedni az emberekről.

2020. okt. 19. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval azért akarsz kislányt, hogy kedvedre formáld. Számomra ez nagyon visszataszító.
2020. okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Uristen :D
2020. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

5. válaszoló

Tetszik az olvasási metódusod, úgy látom a köznép által általánosan elfogadott rendszerrel működik az agyad. Szelektív olvasás, ami pozitív és van értelme ignorálni, amit ki lehet csavarni lehet ferdíteni azt mindenképp megpróbálni. Illetve most, hogy újra olvastam a válaszom és a te válaszod sokkal inkább itt nem is ignorálásról van szó, hanem tartalom értelmezésről, javaslom pozitív indulatból, hogy olvass elbeszéléseket. Igen sokat segít abban, ha gondolkodsz is rajta, hogy ne csak a szöveget lásd és hogy képes legyél különböző személyek szempontjából szemlélni egy adott szituációt.

2020. okt. 20. 06:28
 8/8 anonim válasza:
Para
2023. febr. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!