Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hogy mondanátok meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogy mondanátok meg a fiúnak, hogy amikor "randiznátok" pont piros betűs nap lesz?

Figyelt kérdés

szóval ott aludnék a srácnál, aki nem a barátom, s nem ismerem annyira, de nem a két szép szememért akar velem találkozni azt hiszem,de akkor jönne pont meg a mensim

Most közöljem vele előtte konkrétan, hogy ne az ágyban érje meglepetés? Igazából nem tudom mennyire komolyak velem a szándékai, s ezért nem is tudom, hogy megmondjam e neki, mert nem ismerem nagyon, vagy tiszta hülyének fog akkor nézni? Ha talizok vele, sajnos muszáj nála aludnom, mert messze lakik.

Vagy halasszam el a dolgot? Csak mert már egyszer megtettem ezt, s nem akarom mégegyszer.


2010. aug. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul, értelmesen beszélve, érthetően, nyíltan. Így kéne megmondani.
2010. aug. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Bocsi, de egészségügyi okokból nem jó az az időpont."

Értelmes pasi veszi a lapot.

2010. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nézne hülyének? Egy felnőtt nővel akar szexelni vagy egy kislánnyal/vénasszonyal? Nem. Minden felnőtt nőnek vannak ilyen napjai.

Nem kell ezen fennakadni.

Az egyészakázáshoz van merszed, de az alap bioszhoz nem? Okos egy nő lehetsz.

2010. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem elsősorban ne azon aggódj, hogy akkor fog megjönni, hanem hogy egy olyan fickónál akarsz aludni, akit nem ismersz eléggé! Legyen egy B-terved, ha valami balul ütne ki. Mondjuk nézz utána a helyi hoteleknek, és legyen nálad elég pénz!

Amúgy meg esetleg el is tolhatnád a találkozót ezzel az indokkal. Mondd, hogy azokon a napokon gyakran nem érzed jól magad!

2010. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki hogy mensizni fogsz ennyi nem ciki természetes dolog 1 lányéletében.

Az már ciki ha csak az ágyban éri a "piroska" érted...

persze ez miatt elhalasztani azért nem kell

2010. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondod konkrétan, hogy az a baj.
2010. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!