Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj ha a randira nem veszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a randira nem veszek fel magassarkut ? Ez elvárt dolog ?

Figyelt kérdés

Olyan régen randiztam,hogy inkább segítsetek

30 N ha ez számít



2020. nov. 3. 11:46
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Helyszíntől is függ, ha térköves helyre mentek inkább mellőzd :D nem elvárás, én a helyedben hagynám, mert az az érzetet keltheti hogy nagyon tetszeni akarsz neki. Vedd fel azt amiben szépnek érzed magad.
2020. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed benne jól magad semmiképp se vedd fel. Abban menj, ami számodra kényelmes.
2020. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én inkább azt várom el, hogy ne vegyél fel ilyet. :D Mondjuk nekem semmilyen szinten nincs lábfétisem... De a legtöbb magassarkú ránézésre is borzalmas, nem hogy felvéve.

32/F

2020. nov. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy “elvárt”?

Az a pasi, aki elvárja, hogy első randin viselned kell egy konkrét ruhadarabot, ami kívül esik a komfortzónádon, az egy SZEMÉT alak, mert nem tartja tiszteletben a személyedet.

Egyedül azt veszed fel, amit te szeretnél, legyél önazonos. Úgy öltözködj és sminkelj, ahogyan egy átlagos napon is szívesen kinéznél, ha egy kicsit több időd lenne.

Azokkal sincs semmi baj, akinek ez magassarkú csizmát jelent, és azokkal sem, akinek lapos cipőt.

2020. nov. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Egy greni magassarkúban? Elég komikusan hatna.
2020. nov. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
47%

#8

Azért kérdeztem rá a túlsúlyra, mert pont a túlsúlyos nőknek szokott problémás lenni a magassarkú.

2020. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem, nem emiatt nem hordom mikor 52kg voltam se szerettem hordani.

Valahogy nálam épp fordítva van,más nő magassarkuban magabiztosan vonul én meg magabiztosabb vagyok a megszokott laposban.

2020. nov. 4. 18:40
 18/23 anonim ***** válasza:
#17 igen... szokott tetszeni a magabiztos vonulás, főleg amikor járni se tudnak benne. :D
2020. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy te nem szereted a magassarkút, nem kell ilyen szinten lenézni, lefikázni látatlanban azt, aki hord...Meg azokat a pasikat sem, akiknek tetszik az igenis magabiztos járás (amit valóban gyakorolni kell, ez tény).


Kérdező, én pont az ellentéted vagyok, nagyon sokszor hordok magassarkút, randira (átlagos kávézós, nem tereptúra) mégis mentem már laposban. Tetszettem úgy is az illetőnek :)

2020. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem fikáztam le végül laposban mentem de sajnos nen lett semmi a randiból.
2020. nov. 17. 18:47
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!