Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túl nagyok az elvársaim kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvársaim kissé elhízott lusta piás pasiként ha kedves, csinos, intelligens barátnőre vágyom?

Figyelt kérdés

Nekem ronda nő nem kell. A nő dolga az hogy szép legyen. Illetve én igénylem a szellemet is. Nekem egy nő akkor megfelelő ha érdeklődő a világ dolgaira, ha el lehet vele beszélgetni.


Emellett igénylem azt is hogy szabad szellemű legyen az ágyban és minden szexuális elvárásomat teljesítse.


F/29


2020. nov. 5. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, túl nagyok, de ezt valahol te is sejted szerintem.
2020. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A multkor meg alkesz not kerestel te szerencsetlen 😂 ugy latom meg nekik se kellesz. 😀
2020. nov. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2020. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Hellmano ***** válasza:
100%
Nyihaházol itt össze-vissza mindig :) Azt se tudod mit akarsz meg ki vagy valójában még azt se. Abrakolj egyet azt utána megint máskép látod, majd a dolgokat.
2020. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

És te mit nyújtasz neki emellé?

Érdekelnek a világ dolgai és jó vagy az ágyban?

2020. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen normális igényeid vannak.
2020. nov. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

5: intelligens vagyok, humoros, jó társaság, az ágyban pedig jó vagyok igen.


Szóval simán érdemlek egy ilyen kaliberű nőt.


Nemn vagyok szépfiú, de a férfi dolga nem a szépség.

2020. nov. 5. 15:59
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Ja lehet a képzeletedben jó vagy az ágyban, de hogy hús-vér nővel nem voltál még soha, az is biztos.
2020. nov. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Van kecód a Rózsadombon? Mercid? Nyaralód? Évi egy síelés, két nyaralás belefér? Egy férfinek a sok pénz megkeresése a dolga, szóval ha rendelkezel ilyen paraméterekkel, akkor beszélgethetünk :))))))
2020. nov. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen nő vagyok. Az intelligenciát azért nem mondom rá magamra, mert mindig úgy érzem, hogy van hová fejlődni, de mások annak tartanak. Olvasott is vagyok, sok dolog érdekel, nagyon sok témáról tudok beszélgetni.

A férfiak 80-90%-a csinosnak is szokott tartani, jobb napokon én is annak tartom magam, de maximalista vagyok, mindig dolgozom a külsőmön is.

A szexben szinte undorítóan perverz vagyok, szerintem vannak olyan vágyaim, amikre te mondanál nemet. :D


Viszont, úgy gondolom, te nem érdemelsz ilyen nőt. Egyrészt, te ne akard eldönteni, hogy mi a férfi "dolga". :) Nekünk sem kell ronda férfi. Nekem legalábbis biztos nem, pláne nem elhízott, csúnya fejű.

Alkoholista aztán főleg nem.

Olyat várj el, amit tudsz nyújtani!

2020. nov. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!