Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom a legelején mindenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a legelején mindennel elhalmozott, amíg nem jöttünk össze, most mióta járunk sehol semmi figyelmesség? Bövebben

Figyelt kérdés

Első randijainkon mindig étterembe vitt, csokit, chipset hozott nekem. Utána összejöttünk, és azóta semmi. Csak filmezünk itthon. Azóta minden kiadást, kajarendelést én fizettem, ebédet főzök neki, reggeli-vacsora, volt már mikor sütit sütöttem.

Csak azért volt az elején az a figyelmesség, mert még nem kapott meg? Most meg úgy érzem kedvel nagyon is, de egyáltalán nem törekszik már.

Azt meg így nyiltan nem kérdezhetem meg, hogy de miért nem hozol már nekem csokit, vagy miért nem fizetsz te ha kaját rendelünk? Mert csak nálam vagyunk, akkor én is úgy vagyok vele, hogy ne a vendég fizessen...


2020. nov. 16. 10:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Igen, azert volt hogy megkapjon.
2020. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Az en exem a kapcsolat alatt is ilyen maradt, mert érezte màr elöre hogy en barmikor leléphetek mert ö olyan is aki mellett nem lehet megmaradni. Gondolom ezért.
2020. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
83%

2.vagyok

Tényleg nagy a különbség a pasikban. Amig az exem vacsoràzni hiv meg minden fizetösre, addig a netes tarskerin felajànlja azt egy random idegen hogy feljönne hozzàm. Milyen kegyesek :D

2020. nov. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

4 kapcsolatomból 3 ilyen volt, csak még jött hozzá, hogy kezdtek le se szarni, aztán jött a jelenlegi párom, aki azóta már a férjem, ugyan olyan kedves és figyelmes, mint 5 éve volt a kapcsolat elején.

Van normális pasi is.

2020. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Az volt a beetetés időszaka. Már nincs miért törnie magát. A legtöbb ilyen közülük. Az elején mindent, utána meg le vagy szrva.
2020. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
96%
Az oké, hogy nem visz mindig étterembe a kapcsolat alatt. A 0 figyelmesség és az, hogy nem fizet bele semmibe nen ok. Az addig rendben, hogy megvendégeled valamivel, viszont normáliséknál a vendégnek is illik vinni ezt azt, pláne ha állandóan ott van nálad. Legközelebb mondd neki(ha nem megoldható, hogy nála legyetek) vásároljon be xy kaját, alapanyagot mikor jön hozzád. Meg se említsd, hogy kifizeted, majd rájön, hogy neked sem ingyen adják. Ha rendelni akartok, akkor mondd neki, hogy most ő fizet, mert már mondjuk 10x csak te fizettél.
2020. nov. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
94%

"Mert csak nálam vagyunk, akkor én is úgy vagyok vele, hogy ne a vendég fizessen..."


De. Ha nálad vagytok, akkor pont fizethetné ő a hozatott kaját.

2020. nov. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Én pont most szakítottam 2 hónap után egy sráccal, aki ugyanezt csinálta😂Első 2 hétben rózsa, étterem, programok, utána csak otthon tunyulás és éreztem, hogy minden fillér fájdalmas neki, amit rám költ. És persze elvárta, hogy ugyanolyan mértékben hívjam én is meg dolgokra, holott 3-szor annyit keres, mint én. Az ilyen emberek önzőek és sóherek, kár pazarolni rá az idődet.
2020. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
87%
Egyébként sajnos a magyar férfiak nagy részére jellemző ez a hozzáállás, még akkor is, ha teli vannak, mint a déli busz. Nem csak saját tapasztalatból mondom, hanem ismerősi körben is azt látom, hallom, hogy 80%-ban ilyenek. A külföldiekkel még se nekem, se a barátnőimnek nem volt ilyen problémája, szóval a magyar férfiaknak érdemes lenne elgondolkozni azon, hogy vajon miért inkább külföldit választanak azok a lányok, akik csak tehetik..:)
2020. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
94%

Ne szoktasd hozzá, hogy ingyen eteted. Később ezért fogja elvárni.

BIztos még anyucinál lakik, megsokta, hogy alá van rakva minden ingyen.

Ha nem tetszik neki, hogy bele kell szállni a kajába, akkor lehet enni otthon/vigyen magának saját kaját/nézze, ahogy te rendelsz magadnak és eszel.


Nálunk míg nem éltünk együtt, az volt a felűllás, hogy ha valahol voltunk, mindig ő akart meghívni, cserébe ha átjött hozzám, mindig főztem neki.

Valamit valamiért, senki sem sz*rja a pénzt, egyik fél sem köteles eltartani és etetni a másikat.

2020. nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!