Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, szerintetek milyen egy romantikus első randi?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult a legszebb, legromantikusabb első randitok?

A férfi szervezte az egészet, vagy kikérte előtte a ti véleményeteket is?


2020. nov. 19. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ilyen csak akkor létezik, ha barátokból lesznek több. Ismeretlen honnan tudná, nekem mi romantikus, pláne ha meg sem kérdez?
2020. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mindegy, mit csinálunk első randin (kivéve a szexet), csak érezzem az összhangot, hogy értjük egymást, kíváncsiak vagyunk a másik személyére, gondolataira. Legyen benne nevetés és humor, közvetlenség, játékosság, megfelelő mennyiségű komolyság, meg az egymás iránti vonzódás.
2020. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

Mi két hónap levelezés után találkoztunk, előtte csak egy koncerten korábban, és ott egy ártatlan búcsúcsók csattant el.

Mikor másodjára láttam, láttuk egymást az mindent elsöprő volt. Életem legszebb és legromantikusabb estéje. Keresztbe-kasul bejártuk a Gellért hegyet. Emlékszem azt írta randi előtt pár órával, hogy ott fent a naplemente lesz a legszebb díszlet.

Jelzem a pokolba is elmentem volna vele.

A lényeg, hogy beszéljétek meg mi a jó mindkettőtöknek.

De rég engedtem meg magamnak, hogy visszaemlékezzek. Ez fájós este lesz.

2020. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A kis aranyos, cuki, egyedi dolgoktól lesz az, ha olyan a partner egy sima séta is romantikus lehet
2020. nov. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt tudom, hogy szerintem ez nem fog kiderülni egy szedett-vetett, fórumoldalra hányt válaszból.. legalábbis nincs erre trükk, vagy taktika.


Általában ez úgy szokott lenni, hogy alapból romantikusnak tartja magát egy férfi, olyan a személyisége. Annál tovább nem fog azzá válni valaki egyik pillanatról a másikra egy erőltetett viselkedéssel, csak mert elolvasott egy gyakoris kérdést.

2020. nov. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17%
belehányok a wcbe
2020. dec. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elhívott, megkérdezett, lenne - e kedvem elmenni vele egy rendezvényre. Akkor mi már viszonylag régóta barátok voltunk, leveleztünk. Az első hely, ahova elvitt, gyönyörű volt. Maga a környezet, a légkör, ahogyan végre személyesen tudtunk beszélgetni, édes kettesben. Emlékszem, ahogy nézett rám, láttam benne a vágyat, esküszöm. Aztán a többi jött magától. Csók lett a vége és szerelem.

Nem, ezt nem olvastam valahol. Egyszerűen csak átéltem... Komolyan,eddig még hasonlót sem éreztem férfi iránt.

2021. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én szerettem, ha megkérdezték mihez lenne kedvem. Ha az alap csapásvonal megvolt, akkor szerettem, ha a részleteket már a férfi találta ki.

Egyébként sosem voltam hisztis, mindig örültem minden gesztusnak. :)

2021. aug. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A legapróbb dolgokból is lehet a másik legromantikusabb pillanata,

úgy hogy még csak nem is sejted.

Egyszer egy fiú például utólag mondta el,hogy mikor szomorúan

közöltem vele,hogy nem tudok elmenni vele moziba aznap este,

akkor szeretett belém,ahogy bánatosan elmondtam ezt neki,

alulról felfelé pislogva... :-))

Amikor a legnagyobb szerelmemmel volt az első randim,

én nem is vettem észre hogy éppen hol vagyunk,megszűnt a világ

körülöttem... Utólag visszagondolva ugranak be dolgok talán.

A másodikon már jobban előtérbe kerültek ezek a dolgok,kaptam tőle

egy kis plüss vackot,azóta is megvan még..29 éves... :-)

2021. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!