Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A német, az osztrák vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A német, az osztrák vagy a török lányok szebbek általánosságban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha muszáj választani, akkor sem tudnék.


A törökök nagyon szőrösek és feketék, a németek nagyon nagy darabok, az osztrákok meg csak simán csúnyák.

Legyenek az osztrákok mondjuk.

2020. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Mind3 országban voltam többször. Mindenhol vannak gyönyörű nők, nem volt hiányérzetem. Leginkább a törökök fogtak meg, szerintem fantasztikus a barnább bőr, dús sötét haj, szép formájú sötét szem kombináció, és emellett még csinosan is öltözködnek, szépen sminkelnek.
2020. nov. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ebből a három országból lehet választani akkor az osztrákok,sajnos ők inkább a pénzes palikat szeretik de azért van kivétel.
2020. nov. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Török. Genetikailag amúgy valahogy a német/osztrák nők az egyik legkevésbé szépek általában az európai fehér nők között. Igen tudom szépségek vannak mindenhol, általában írom.
2020. nov. 23. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy:D
2020. nov. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Oroszok +
2020. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
A felsoroltak közül szerintem a törökök.
2020. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Mivel az emberek nem egyformák, így minden országban lehet találni szépeket, és csúnyákat.


A török lányokról amúgy csak annyit, hogy törökország egy rettenetesen kettészakadt ország. Van egy tipikus, nagyvárosi, nyugatias réteg, gyönyörű, divatos, modern csajokkal (ilyeneket a nagyvárosok jobb negyedeiben láthatsz, és nem tudod megmondani, hogy nem Milánóban vagy), és van a tipikus hagyományos, "népviseletes", európai szemmel nézve nem túl vonzó, főleg vidéken élő réteg...

2020. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!