Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás után mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás után mikor várható, hogy keress engem?

Figyelt kérdés

Hétfőn találkoztunk, 1 órát nekem el kellet mennyek.... sajnos


Ma szerda , mikor várható, hogy keress engem?


Egy gyors kávéra hívott el, azt kérdezte tőlem tetszem e neki, mondtam igen.


Azt mondta szép lány vagyok.


Amikor elváltunk, akkor azt mondta , hogy őrült, hogy megismert.


1 óra múlva írtam neki, kíváncsiságból, hogy őrültem hogy megismemetem, egyből visszaírt, hogy ő is örült.



Ez most a vírus miatt nehezebben megy.

Kávézok, éttermek zárva.

Az üzletében kávéztunk.

Az anyukája egy hete halt meg.


És vírus miatt most a kéz fogás stb nem tudom hogyan megy, ismerkedésnél:()

Hétfőn találkoztunk ma szerda, ha eddig nem keresett, akkor ne várják tőle semmit ?



Írjak neki egy hét múlva, hogy vagy hívjam fel webkamerean nem tudom mit tegyek?



Mikor szokták keresni egymást, és mit tudnék neki írni, amiből rájönnek akar e velem tovább ismerkedni.


2020. nov. 25. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Várjál még szerintem. Utoljára végül is te írtál, igaz csak 1 órával a tali után, de akkor is tettél egy lépést. Ebből ő leszűrhette, hogy jól érezted magad. Ha 2-3 nap múlva sem ír semmit, akkor annyit kérdezhetsz tőle, hogy hogy van. Biztos nehéz időszaka van anyukája elvesztése miatt. Ha jól megy a kommunikáció és nem akadozik a beszélgetes, akkor sínen vagy.
2020. nov. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre, hogy az ilyen “örülök, hogy megismertelek” dolog, azt jelenti, hogy több tali nem lesz. A másik, ha annyira megfogtad volna, ő írt volna rád még aznap. Minél később ír valaki, annál inkább nem érdekled, sajnos. De, ha tényleg most halt meg az anyukája, akkor van neki elég gondja, baja. Ha ennyire érdekel a srác, akkor írj neki 1x, aztán meglátod hogyan áll hozzád.
2020. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"És vírus miatt most a kéz fogás stb nem tudom hogyan megy, ismerkedésnél"

ugyanúgy, mint előtte. Nem félhetsz a randipartneredtől...


Anyukája halála miatt hagynék neki időt, vagy írnék neki valami kedveset.

2020. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy le fogtok pontozni a fenébe, de vállalom: nem lehet hogy az írásban kommunikálásnál rontod el, mert hogy nem tudsz helyesen írni? Szép lány vagy, de ez kevés.
2020. nov. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En mindig irok egy sort, ha randi utan hazaertem, ha lesz folytatas, ha nem. Aki nem ir semmit, ott biztos nem lesz folytatas, o mar dontott magaban. Szerintem nem erdemes kapalozni, a nemet viszonylag konnyen el tudja donteni az ember, az igen legtobbszor "talan"-t jelent es tovabbi randik soran dol el, hogy igen, vagy nem, mindket nemnel.
2020. nov. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy nem az írásom miatt...

Ez egy külföldi fiú, és nem az anyanyelvemen beszélek vele.


Mielőtt találkoztunk kérdeztem mit csinált azt mondta az apukajat vitte kórházba, mert amióta meghalt az anyukája azóta nem jól van az apukája.

2020. nov. 25. 14:55
 7/8 A kérdező kommentje:

Egyébként nem tudom miért de a profil képét is törölte mindenhonnan fb, instagram, viber.


De ezt elfelejtettem megkérdezni tőle.

2020. nov. 25. 14:59
 8/8 A kérdező kommentje:
Azzal kezdte most nagyon nehéz időszaka van, viszont a szülei idősek.
2020. nov. 25. 15:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!