Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok túl visszafogott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok túl visszafogott vele?

Figyelt kérdés

Megismertem nemrég egy nagyon szimpatikus srácot, mindig jól elszoktunk lenni, képesek vagyunk órákig (legutóbb 8 órán keresztül non-stop) beszélgetni. A 4.randin tegnap megtörtént az első csók is, ami egy nagyon gyengéd és lassú csók volt.


Ami feltűnt az az, hogy vele visszafogottabb vagyok, mint eddig más srácokkal voltam. Eddig soha nem volt olyan, hogy a 2.randin ne lett volna már csók, itt ugye ez később lett. De valahogy én sem kezdeményeztem, lehet hülyén hangzik, én sem értem, de még soha nem találkoztam ilyen valakivel, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyunk,talán nem akarom elrontani, elsietni a dolgokat és szexuális téren visszafogom magam.


Alapvetően én a szenvedélyes, heves csókokat szeretem, és eddig ilyenekben is volt részem, ezért lepett meg, hogy ő mennyire gyengéd volt. Aznap ott aludtam nála és nem volt szex, de a póló azért lekerült, de a dolgok továbbra sem "hevültek" fel úgy igazán köztünk. Valahogy nála is az volt az érzésem, hogy mintha nem tudna teljesen kibontakozni.

Mindkettőnknek volt már több kapcsolata is, tehát arról sincs szó, hogy tapasztalatlanok lennénk.


Volt nálatok már hasonló?


23L


2020. nov. 26. 03:38
 1/5 A kérdező kommentje:
És amúgy nagyon tisztelem őt, a céljai és a személyisége miatt. Ritkán találni egy ilyen embert manapság (vagy csak engem kerültek el eddig). Talán emiatt sem tudom szexuálisan elengedni magam mellette...
2020. nov. 26. 03:56
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Orulj hogy van valakid vagy alakul

Az ilyen noknek mint te ha nincs baja csinal maganak es meg igy is kell a ferfiaknak. Borzaszto!

2020. nov. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Vissza kell fognod magad szexuális téren, vagy nem is vonz annyira? A leírásod alapján inkább nagyon erős belső összhang van köztetek (ami remek!), de nincs nagy szexuális lángolás. Szerintem ez a férfin is nagyban múlik, mit hoz ki a nőből, hogyan viselkedik vele, milyen érzéseket kelt.
2020. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hany eves? Ha nem ismerted ugy elotte, lehet, hogy kamuzott es nem is olyan tapasztalt. Erezni az emberen, ha befeszul es akkor megall az egesz.
2020. nov. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
26 éves. Nem gondolom egyébként, hogy kamuzott volna.
2020. nov. 26. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!