Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes társkeresőn elkezdt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn elkezdtem beszélgetni egy lánnyal, de hirtelen megszakadt a levelezés. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Előre is bocs, mert hosszú lesz, és köszi annak aki elolvassa és van valamilyen hasznos észrevétele vagy tanácsa.


Egyik ilyen oldalon rátaláltam egy lányra. Fura lenne ilyesmit írni, hiszen interneten láttam csak, de olyan első látásra... érzésem van. Mind külsőleg, mind belsőleg is teljesen olyan, mint akiről az ember csak álmodik (legalábbis én). Nem is hittem volna, hogy találok ilyen lányt netes társkeresőn, ezért ahogy megláttam, regisztráltam, hogy írhassak neki. Szerencsém volt, mert válaszolt, volt is már 7-8 levélváltás, és mivel egyrészt azt írta magáról, hogy inkább a személyes ismerkedés híve, másrészt pedig csak 3-4 naponta tudott írni, arra gondoltam, megkérdezem, lenne-e kedve személyes találkozóhoz, de ez a levél előtt kimaradt egy hét mert nyaralni voltam. Miután visszaérkeztem ezt megírtam neki, ez volt egy hónapja, azóta sincs válasz, pedig az egész olyan jól indult, és bennem folyamatosan van egy leírhatatlan rossz érzés és egy nagyon erős vágy, hogy nagyon szeretnék vele továbbra is ismerkedni, mert hihetetlenül megfogott, de nem reagál a levelekre sem, nem találom sehol máshol (pl. iwiw stb), és egyszerűen nem tudom az okát, pedig biztos vagyok benne, hogy jól kijönnénk, és ha személyesen találkoztunk volna először valahol, máshogy alakulna/alakult volna.


F/22


2010. aug. 11. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
összejött valakivel.
2010. aug. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
meglátott xd
2010. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

látszik h olvasta a levelet vagy sem? vagy h mikor volt fenn uroljára?


Lehet h nincs internet közelbe,elfelejtetea jelszavát vagy akármi

2010. aug. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kösz a 2.-nak az "értelmes" választ. Szerintem nem olyan kérdést tettem, fel amire ilyen retardált választ kell kapnom, ráadásul leírtam, hogy volt 7-8 levélváltás, a legelejétől fogva látott is...


Többieknek köszi a normális választ, minden egyes nap bejelentkezik, csak a pontos időt nem tudom, azt nem írja ki az oldal, úgyhogy az a lehetőség kiesik, hogy nincs netközelben vagy elfelejtette a jelszót. Az első lehetőség eddig a legvalószínűbb, de akkor annyit talán megérdemelnék, hogy leírja, hogy bocs, találtam valakit, mikor látja, hogy normálisan, türelmesen arra várok, hogy végre írjon megint.

2010. aug. 11. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
jaj azért ne tessék már ennyire jó fiúnak lenni h képesek vagytok 1 hónapot várni egy olyan csaj levelére aki lehet h fiú...csak finoman, nem kihasználva a lányokat, tessék több vasat a tűzbe tartani. a "csajt" meg felejtsd el.
2010. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg neki Te magad.


Egyszerűen küldj neki egy levelet, amibe leírod, hogy szeretnéd megtudni miért nem reagál semmit a leveledre, és ha nem szeretne már levelezni akkor írja meg. Ha meg érdekel az oka is akkor kérdezz rá arra is. Ha nem méltat válaszra akkor hagyd a fenébe... Veszíteni nem veszíthetsz vele semmit.

2010. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nyilván semmi nem garantálja, hogy tényleg lány az illető, de a kamu-felhasználók elég gyanúsak szoktak lenni szerintem, ez pedig nagyon nem tűnik annak, persze semmi sem biztos...
2010. aug. 11. 16:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Előzőnek: pontosan ezt tettem tegnap, megírtam ezt én magam, azóta is volt fent, de eddig semmi válasz. Ha ez így marad, akkor természetes, hogy nem foglalkozom vele többet, és megint csak kiderül, hogy akiről azt hinném, hogy tényleg nem tenne ilyesmit, mert annyira rendes, ő is ugyanúgy megteszi...
2010. aug. 11. 16:06
 9/11 anonim ***** válasza:
öszeszedett valakit bizti
2010. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
lehetséges, nyilván nem is ez a baj, mert ezért van fent, de én ezt nem tudhatom, és mégis rá vártam hetekig, csak megírhatta volna, hogy bocs, találtam valakit, rám ne várj. de én is tényleg hülye vagyok, hogy egy hónapig egy valaki válaszára várok...
2010. aug. 12. 19:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!